Başkan Soyer şampiyon sporcuları makamında ağırladı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de düzenlenen U12 Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda kupayı kaldıran İzmir Özel Türk Koleji sporcularını makamında ağırladı.
![Başkan Soyer şampiyon sporcuları makamında ağırladı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/04/baskan-soyer-sampiyon-sporculari-makaminda-agirladi.jpg)
01 Nisan 2022 - 13:18
Başkan Soyer: “İzmir’e şampiyonluk kupasını getireceğinizden eminim”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de düzenlenen U12 Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda kupayı kaldıran İzmir Özel Türk Koleji sporcularını makamında ağırladı. Mayıs ayındaki Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan öğrencilere şampiyonluğa ulaşmak için inanmak gerektiğini söyleyen Başkan Soyer, “İzmir’e şampiyonluk kupasını getireceğinizden eminim” dedi.![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/31/32/33/000/001/002/003/004/5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/Ba%C5%9Fkan%20Soyer%20%E2%80%9C%C4%B0zmir%E2%80%99e%20%C5%9Fampiyonluk%20kupas%C4%B1n%C4%B1%20getirece%C4%9Finizden%20eminim.jpg)
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Özel Türk Koleji (İTK) U12 Erkekler Basketbol Takımı’nı Egemenlik Evi’nde ağırladı. Ziyarete İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suphi Şahin, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, İTK Akademik Direktörü Bahar Ergin Faat, İTK Bahattin Tatış Kampüsü İlkokul Müdürü Evrim Bayar, İTK Spor Kulübü Basketbol Koçu Hasan Taşar, yardımcı koç Kaya Özekes ile genç sporcular katıldı.
Başkan Soyer İzmir’deki U12 Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda birinci olan ve Mayıs ayındaki Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan İTK takımına desteklerini ileterek şöyle dedi: “Şampiyonluğun en temelinde çok çalışıp, çok inanmak yatıyor. Ben sizin gözlerinizdeki o ışıltıyı, o inancı gördüm. İzmir’e şampiyonluk kupasını getireceğinizden eminim. Ben size inanıyorum. Bu gururu İzmir’e yaşatın; dileyin benden ne dilerseniz.”
Başkan Soyer’in kitap çağrısı üzerine ilk kitaplar geldi
Başkan Soyer’in “Bundan sonra ziyaretime gelecek herkesten çiçek ve hediye yerine kitap istiyorum. İzmir’in her mahallesine kütüphane açacağız” çağrısı üzerine “Her mahalleye bir kütüphane” kampanyası için ilk kitaplar İzmir Özel Türk Koleji’nden geldi. İlk kitaplar arasında Bahattin Tatış’ın “Yarınlara Var olmak” ve “İTK Uşakizade Köşkü” de bulunuyor.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai