Başkan Sandal: "Üreten kadınlarımızın her zaman yanında olacağız"
Bayraklı’nın üreten kadınları, yenilenen ‘Kadının Emek Dünyası’ Sevgi Yolu stantlarında yeniden satışa başladı.
![Başkan Sandal: "Üreten kadınlarımızın her zaman yanında olacağız"](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/03/baskan-sandal-ureten-kadinlarimizin-her-zaman-yaninda-olacagiz.jpeg)
30 Mart 2023 - 16:23
‘Kadının Emek Dünyası’ stantları yenilendi
Bayraklı Belediyesi, kadınların el emeği, göz nuru dikiş-nakış, ev aksesuarı ve takı-tasarım ürünlerini sergilediği stantları baştan aşağı yeniledi. Modern görünümü ve tasarımıyla dikkat çeken stantlarda Bayraklılı kadınlar, ürettiklerini satmaya başladı. Sevgi Yolu içindeki satış alanı yeni görünümüyle ilçe sakinlerinin de beğenisini kazandı. Başkan Serdar Sandal, “Üreten kadınlarımızın her zaman yanında olacağız” dedi.
![Bayraklı Belediyesi, kadınların el emeği, göz nuru dikiş-nakış, ev aksesuarı ve takı-tasarım ürünlerini sergilediği stantları baştan aşağı yeniledi.](https://www.mahalligundem.com/images/mahalli%20g%C3%BCndem%201/mahalligundem/karaca/karaca%202/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/sebahattin%20karaca/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/mahalligundem/izmir%20spot%20e%C5%9Fya/bayraklida_kadinin_emek_dunyasi_stantlari_yenilendi_.jpeg)
22 STANTTAN 66 KADIN FAYDALANIYOR
Bayraklı’nın üreten kadınları, yenilenen ‘Kadının Emek Dünyası’ Sevgi Yolu stantlarında yeniden satışa başladı. Bayraklı Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm satış alanları bu kapsamda baştan sona yeniden tasarlandı. Stantlar, modern görünümüyle ilçe sakinlerinden de tam not aldı. Takı-tasarım ve ev aksesuarları ile ilgilenen vatandaşların ilgisini çeken merkezde dönüşümlü olarak stant açan 48 kadın, yaptıkları ürünleri satışa sunuyor. Manavkuyu’daki satış alanlarından ise 18 kadın faydalanıyor. Stantlar; üreten kadınlara sosyal aktivite ve gelir, ziyaretçilere ise ekonomik bütçeli ürün satın alma imkanı sunuyor. Üreten kadınların el emeği, göz nuru ürünleri her gün 09:00-19:00 saatleri arasında yüzlerce ziyaretçi ağırlıyor.STANTLARIMIZA BEKLİYORUZ
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Kadının Emek Dünyası stantlarımız, kadınların sosyal hayata, üretime ve ekonomiye daha fazla katılmasını sağlamak açısından oldukça önem arz ediyor. Bu kapsamda biz de sayısını artırarak yeni görünüm kazandırdığımız stantlarımızla ilçemizdeki üreten, emekçi kadınlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Tüm halkımızı da bu stantları gezmeye davet ediyorum" dedi.İZMİR BASIN GRUBU
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR