Başkan Ergün'den Manisa TV'ye "Hayırlı Olsun"
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 21 Eylül’de yayın hayatına başlayan ve Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliği taşıyan Manisa TV’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
![Başkan Ergün'den Manisa TV'ye "Hayırlı Olsun"](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2020/10/baskan-ergun-den-manisa-tv-ye-hayirli-olsun.jpg)
09 Ekim 2020 - 15:13
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 21 Eylül’de yayın hayatına başlayan ve Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliği taşıyan Manisa TV’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa TV’de Özgür Hancıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ‘Kent ve Başkan’ programının canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayın programı öncesinde Başkan Ergün, 21 Eylül tarihinde yayın hayatına başlayan ve Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliği taşıyan Manisa TV ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Manisa TV Yönetim Kurulu Başkanı Cihad Taysi, Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdullah Polat, idari personel, teknik personel ve televizyon çalışanlarına başarılar dileyen Başkan Ergün, televizyonda incelemelerde bulundu. Manisa TV ailesine başarılar dileyen Başkan Ergün, “Manisa TV’nin hayırlı olmasını diliyor, yönetiminden teknik ekibine ve tüm çalışanlarına kadar başarılar diliyorum. Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olması nedeniyle şehrimizin Türkiye’de ve dünyada tanıtılması noktasında önemli hizmet vereceğine inanıyorum. Bizler de üzerimize düşen desteği vereceğiz çünkü adında Manisa var” dedi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa TV’de Özgür Hancıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ‘Kent ve Başkan’ programının canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayın programı öncesinde Başkan Ergün, 21 Eylül tarihinde yayın hayatına başlayan ve Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliği taşıyan Manisa TV ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Manisa TV Yönetim Kurulu Başkanı Cihad Taysi, Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdullah Polat, idari personel, teknik personel ve televizyon çalışanlarına başarılar dileyen Başkan Ergün, televizyonda incelemelerde bulundu. Manisa TV ailesine başarılar dileyen Başkan Ergün, “Manisa TV’nin hayırlı olmasını diliyor, yönetiminden teknik ekibine ve tüm çalışanlarına kadar başarılar diliyorum. Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olması nedeniyle şehrimizin Türkiye’de ve dünyada tanıtılması noktasında önemli hizmet vereceğine inanıyorum. Bizler de üzerimize düşen desteği vereceğiz çünkü adında Manisa var” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai