Aydın Pehlivan'dan AK Parti kuruluş yıl dönümü mesajı: '20 yıldır milletin hizmetkârıyız'
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
![Aydın Pehlivan'dan AK Parti kuruluş yıl dönümü mesajı: '20 yıldır milletin hizmetkârıyız'](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/08/aydin-pehlivan-dan-ak-parti-kurulus-yil-donumu-mesaji-20-yildir-milletin-hizmetk-riyiz.jpg)
14 Ağustos 2021 - 11:12
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Vekili Pehlivan, "14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 20. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" dedi.
AK Parti'nin 20'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti'nin, Türkiye’nin geleceğine dönük önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001'den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Vekili Pehlivan, "Millete efendi olmak için değil, hizmetkâr olmak için’ anlayışı ile kurulan ve yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin kuruluşunun 20'nci yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gücünü aziz milletimizden alan partimiz, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile ilk günkü aşkla ülkemize ve milletimize hizmet etmeye yorulmadan devam edecektir” dedi.
TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET
AK Parti’nin, kişisel ikballerin değil, ‘biz’ diyenlerin çatısı olduğunu belirten Başkan Vekili Pehlivan, “O ‘biz’, millettir, vatandır. Çok şükür ki biz de 14 Ocak itibariyle Menemenimizi AK Belediyecilikle tanıştırmanın heyecanını ve gururunu yaşadık. Şimdi hizmet bayrağını yukarılara çıkarmak, boynumuzun borcudur. Bu hedef doğrultusunda milletimizin gönlüne girerek, gönül köprüleri kurarak, tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu vurgulayan Başkan Vekili Pehlivan, şöyle devam etti; “Liderimiz, kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde nice 20 yıllar diliyor, AK Parti’nin tüm kademelerinde davaya gönül vermiş, katkı sağlamış, görev almış, partimize oy vermiş herkese teşekkür ediyorum.”
AK Parti'nin 20'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti'nin, Türkiye’nin geleceğine dönük önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001'den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Vekili Pehlivan, "Millete efendi olmak için değil, hizmetkâr olmak için’ anlayışı ile kurulan ve yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin kuruluşunun 20'nci yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gücünü aziz milletimizden alan partimiz, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile ilk günkü aşkla ülkemize ve milletimize hizmet etmeye yorulmadan devam edecektir” dedi.
TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET
AK Parti’nin, kişisel ikballerin değil, ‘biz’ diyenlerin çatısı olduğunu belirten Başkan Vekili Pehlivan, “O ‘biz’, millettir, vatandır. Çok şükür ki biz de 14 Ocak itibariyle Menemenimizi AK Belediyecilikle tanıştırmanın heyecanını ve gururunu yaşadık. Şimdi hizmet bayrağını yukarılara çıkarmak, boynumuzun borcudur. Bu hedef doğrultusunda milletimizin gönlüne girerek, gönül köprüleri kurarak, tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu vurgulayan Başkan Vekili Pehlivan, şöyle devam etti; “Liderimiz, kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde nice 20 yıllar diliyor, AK Parti’nin tüm kademelerinde davaya gönül vermiş, katkı sağlamış, görev almış, partimize oy vermiş herkese teşekkür ediyorum.”
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai