AvivaSA ve Doğa Rutkay'dan "Ne izlesem?" projesi!
AvivaSA’dan ne izleyeceğine karar veremeyenlere günlerini güzelleştirecek dizi önerileri!..
![AvivaSA ve Doğa Rutkay'dan "Ne izlesem?" projesi!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2018/07/avivasa-ve-doga-rutkay-dan-ne-izlesem-projesi.jpg)
Yaz geldi ve neredeyse izlenen tüm televizyon programları, dizileri tatile girdi. Siz de “Ne İzlesem?” diye düşünüyorsanız; oyuncu “Doğa Rutkay Kamal” ile işbirliğine giden AvivaSA’nın, gününüzü güzelleştirecek online dizi önerilerinin olduğu “Ne İzlesem?” projesini takip etmenizi öneririz.
Bireysel emeklilik sektörünün lideri AvivaSA, yeni marka konumlandırması “Yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirerek hazırladığı dijital iletişim çalışmalarına bir yenisini ekledi.
AvivaSA, beyaz yakalı hedef kitlenin son yıllarda artan online dizi izleme eğiliminden ve sosyal medyada paylaştıkları “Acaba ne izlesem?” paylaşımlarından yola çıkarak dijital ajansı Promoqube ile birlikte “Ne İzlesem?” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında, ünlü oyuncu ve sunucu Doğa Rutkay Kamal ile işbirliği yaparak; oyuncunun takipçilerine online dizi önerileri sunduğu dört keyifli video çekti. Doğa Rutkay Kamal’ın Instagram hesabında ve AvivaSA’nın Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşılan “Ne İzlesem?” videolarında, Doğa Rutkay Kamal, komedi, macera, drama ve belgesel gibi farklı türlerden favori dizilerini paylaştı. Haftalık olarak yayınlanan ve her bölümde 3 online dizi önerisinin yer aldığı videolar şimdiye kadar toplamda 9.3 Milyon kişiye erişirken 3 Milyon izlenme elde etti.
Videoları, Doğa Rutkay Kamal’ın ve AvivaSA’nın Instagram ve Facebook hesaplarından izleyebilirsiniz.
1.bölüm: https://www.instagram.com/p/
2.bölüm: https://www.instagram.com/p/
3.bölüm: https://www.instagram.com/p/
4.bölüm: https://www.instagram.com/p/
AvivaSA’nın 2018 sosyal medya stratejisi
AvivaSA, “Yarın şimdiden güzel!” marka söylemi doğrultusunda izlediği sosyal medya içerik stratejisi kapsamında, lifestyle içerikler sunarak, hedef kitlenin, “bugün iyi hissetmeleri, anın tadını çıkarmaları ve yarına umutla bakmalarına” katkı sağlamayı; kısacası, “Yarınlarını şimdiden güzelleştirmelerini” hedefliyor.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai