ANKAmall, yeni yılda BMW İX3 araç hediye edecek

2021 yılında ‘’En Çevreci AVM’’ ödülüne layık görülen ANKAmall, yeni yılda ziyaretçilerine yüzde yüz elektrikli araç hediye ediyor...

ANKAmall, yeni yılda BMW İX3 araç hediye edecek
02 Kasım 2021 - 12:00

ANKAmall’UN EN ÇEVRECİ ARAÇ KAMPANYASI BAŞLADI

ECE Türkiye tarafından yönetilen, Türkiye’nin en çevreci alışveriş merkezi ANKAmall’un yeni yıl araç kampanyası 27 Ekim tarihi itibariyle başladı. 24 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek olan ve yüzde yüz elektrikli BMW İX3 model aracın verildiği kampanya, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da mobil uygulama üzerinden gerçekleştiriliyor.
Gerçekleştirdiği çevre dostu çalışmalardan dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ‘’En Çevreci Alışveriş Merkezi’’ Ödülü’ne layık görülen ANKAmall, yeni yılda araç kampanyasını da bu doğrultuda düzenleyerek şanslı ziyaretçisine yüzde yüz elektrikli BMW İX3 hediye ediyor.
Pandemi sürecinin en başından itibaren aldığı üst düzey önlemlerle misafirlerini karşılayan AVM, bu yıl da başvuruları mobil uygulama üzerinden alacak. Ziyaretçiler, AVM içerisinde kayıt masasına gitmeden, telefonlarına indirdikleri ‘’ANKAmall Her Şey’’ mobil uygulamasından kampanyaya başvuru yapabilecek; fiş kontrolü sonrası uygulama üzerinden çekilişe katılabilecek.
27 Ekim 2021 – 24 Nisan 2022 tarihleri arasında tek seferde 300 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, yeni BMW İX3 kazanma fırsatı yakalayacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hamza Dağ'dan Bergama'da Tarım Lansmanı
Hamza Dağ’dan Bergama’da Tarım Lansmanı
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka olacağız!
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka...