Alanya'da elmalar Büyükşehir'den…
Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı’da üreticiden aldığı elmaları Alanya’da halka ücretsiz olarak dağıttı.
![Alanya'da elmalar Büyükşehir'den…](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/04/alanya-da-elmalar-buyuksehir-den.jpg)
23 Nisan 2021 - 04:58
Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı’da üreticiden aldığı elmaları Alanya’da halka ücretsiz olarak dağıttı. Alanya’nın 6 bölgesinde 11 ayrı stantta dağıtılan Elmalar hem üreticiye hem vatandaşa destek sağladı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yerelden kalkınma vizyonu ve sosyal belediyecilik anlayışı ile üreticinin ve vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’da birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın bir örneğini daha hayata geçirerek, hem çiftçinin hem vatandaşların yüzünü güldürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Elmalı'da çiftçilerin elinde kalan elmalar Büyükşehir Belediyesi tarafından ederinden satın alınarak halka dağıtılıyor.
VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITILDI
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Kepez’de yapılan ilk dağıtımın ardından diğer ilçelerde de dağıtım başladı. Alanya merkez, Demirtaş, Mahmutlar, Kestel, Konaklı ve Avsallar Mahallelerinde kurulan 11 ayrı stantta vatandaşlara poşetlerde toplam 6.5 ton elma dağıtımı gerçekleştirdi. Üçer kiloluk poşetlerle gerçekleştirilen elma dağıtımına halk büyük ilgi gösterdi. Böylece paylaşma ve dayanışma ayı Ramazan’da hem üreticiye hem de vatandaşa destek sağlandı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yerelden kalkınma vizyonu ve sosyal belediyecilik anlayışı ile üreticinin ve vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’da birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın bir örneğini daha hayata geçirerek, hem çiftçinin hem vatandaşların yüzünü güldürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Elmalı'da çiftçilerin elinde kalan elmalar Büyükşehir Belediyesi tarafından ederinden satın alınarak halka dağıtılıyor.
VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITILDI
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Kepez’de yapılan ilk dağıtımın ardından diğer ilçelerde de dağıtım başladı. Alanya merkez, Demirtaş, Mahmutlar, Kestel, Konaklı ve Avsallar Mahallelerinde kurulan 11 ayrı stantta vatandaşlara poşetlerde toplam 6.5 ton elma dağıtımı gerçekleştirdi. Üçer kiloluk poşetlerle gerçekleştirilen elma dağıtımına halk büyük ilgi gösterdi. Böylece paylaşma ve dayanışma ayı Ramazan’da hem üreticiye hem de vatandaşa destek sağlandı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai