Açıkhava'da Ekin Uzunlar rüzgarı
Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla son dönemin başarılı isimlerinden olan Ekin Uzunlar, önceki akşam Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Bursalılara keyifli bir konser verdi.
![Açıkhava'da Ekin Uzunlar rüzgarı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/05/acikhava-da-ekin-uzunlar-ruzgari.jpg)
07 Mayıs 2022 - 10:02
Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla son dönemin başarılı isimlerinden olan Ekin Uzunlar, önceki akşam Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Bursalılara keyifli bir konser verdi. Kemençeyi konuşturan adam olarak tanınan Karadeniz müziğinin yeni yıldızı Ekin Uzunlar, Bursa'daki ilk açıkhava konserinde sevenleriyle buluştu. Bu Organizasyon tarafından önceki akşam Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde büyük ilgi gören Uzunlar şaşkınlığını; “Bu biletli bir konser değil mi? Valla bedava olsa bu kadar insan gelmezdi” sözleriyle dile getirdi. Gecede sevilen şarkılarını seslendiren Uzunlar’a dinleyicisi de hep bir ağızdan eşlik etti.
ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Ekin Uzunlar, Bursa konserinde takımının şampiyonluğunu kutlamayı da ihmal etmedi. Ancak özellikle sosyal medyada Trabzonspor’u kutladığı için tatsız eleştirilere maruz kaldığını belirten Uzunlar, “Bu lig her sene var ve her yıl bir takım şampiyon olacak. Biz bu şampiyonluğu çok bekledik. Kazananı kutlamayı bilmek gerek” dedi. Sahneden Bursaspor’a başarılar da dileyen Uzunlar, “Biz Bursaspor’u da çok seviyoruz. Umarım onlar da istediği başarıyı elde eder” ifadelerini kullandı.
GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇACAK
Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ekin Uzunlar, dinleyicisini yeni şarkıların beklediğini söyledi. Önümüzdeki günlerde ünlü isimler kadar isimleri duyulmamış genç müzisyenlerle de ortak projeler yapacağını belirten Uzunlar, “Genç yetenekler arasında çok başarılı isimler var. Biz de bu yollardan geçtik. Onların önünü açmamız gerek. Çünkü biz büyüklerimizden böyle gördük” şeklinde konuştu.
ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Ekin Uzunlar, Bursa konserinde takımının şampiyonluğunu kutlamayı da ihmal etmedi. Ancak özellikle sosyal medyada Trabzonspor’u kutladığı için tatsız eleştirilere maruz kaldığını belirten Uzunlar, “Bu lig her sene var ve her yıl bir takım şampiyon olacak. Biz bu şampiyonluğu çok bekledik. Kazananı kutlamayı bilmek gerek” dedi. Sahneden Bursaspor’a başarılar da dileyen Uzunlar, “Biz Bursaspor’u da çok seviyoruz. Umarım onlar da istediği başarıyı elde eder” ifadelerini kullandı.
GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇACAK
Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ekin Uzunlar, dinleyicisini yeni şarkıların beklediğini söyledi. Önümüzdeki günlerde ünlü isimler kadar isimleri duyulmamış genç müzisyenlerle de ortak projeler yapacağını belirten Uzunlar, “Genç yetenekler arasında çok başarılı isimler var. Biz de bu yollardan geçtik. Onların önünü açmamız gerek. Çünkü biz büyüklerimizden böyle gördük” şeklinde konuştu.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai