Yenilenen Meze by The Sea Restaurant, Six Senses Kaplankaya'da açıldı

Six Senses Kaplankaya, Meze by The Sea Restaurant, Eat with Six Senses felsefesi ışığında sezona merhaba diyor. Meze by The Sea, Ege kültürünü yansıtan menüsü ve görkemli manzarasıyla misafirlerini unutulmaz bir gurme deneyime davet ediyor.

Yenilenen Meze by The Sea Restaurant, Six Senses Kaplankaya'da açıldı
23 Temmuz 2021 - 13:48
Six Senses Kaplankaya, Meze by The Sea Restaurant,  Eat with Six Senses felsefesi ışığında sezona merhaba diyor. Meze by The Sea, Ege kültürünü yansıtan menüsü ve görkemli manzarasıyla misafirlerini unutulmaz bir gurme deneyime davet ediyor. 
 
Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya, Eat with Six Senses ve sürdürülebilirilik felsefesi ışığında hazırlanan sofistike lezzetleri ve menüsü ile fark yaratıyor. Yeni açılan Meze by The Sea Restaurant’da, deneyimli Executive Chef John Bakker, Head Chef Ahmet Özuçucu ve Chef Orçun İdiz yönetiminde hayata geçirilen menüler unutulmaz bir gastro deneyim sunuyor. 

Six Senses Kaplankaya’nın sevilen restoranı; Meze by the Sea’, Ege kültürünü yansıtan  spesiyallerini kendi yorumuyla harmanlayarak yeni bir bakış açısıyla misafirlerine sunuyor. Six Senses Kaplankaya’nın kendi organik bahçesinden hasat ettiği meyve ve sebzelerle hazırlanan ayırt edici aromalara sahip mezeler, misafirlerin ayakları altına serilmiş görkemli Ege denizi manzarasıyla tüm duyulara hitap eden bir gastro şölen yaşatıyor.

Ege kültürünü misafirlerle buluşturan Meze By The Sea; mezelerde yörenin meşhur Gambilya fasülyesinden yapılan Fava ve Ege otları ile ön plana çıkarken; menü, Kaya Koruğu salatası gibi lokal lezzertler ve Six Senses Kaplankaya’nın organik bahçesinden toplanan malzemelerle hazırlanan seçeneklerle renkleniyor. Ana yemeklerde Bozburun usulü ahtapot ve taze balık çeşitlerinin ön planda olduğu menüde, kireçte kabak tatlısı ve keçi sütünden kesme dondurma ile Ege denizine karşı yaşanan gastro deneyim doruklara çıkıyor. 

Six Senses Kaplankaya, yenilenen Meze by The Sea Restaurant’da, tamamı taze ve yerel üreticilerden temin edilen ürünlerle hazırlanan lezzetli menüleri özel bir atmosferde misafirlerle buluşturarak, damak zevkini ve ruhu heyecanlandırmayı garanti ediyor.  
Six Senses Kaplankaya’daki açılış dönemi fırsatlarından yararlanmak için e-posta ile [email protected] adresinden veya 0 (252) 511 00 51 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
El değiştiren Bergama'da belediyenin borcu açıklandı
El değiştiren Bergama'da belediyenin borcu açıklandı
Başkan Tugay: İzmir'de taş üstüne taş koyan bizi yanında görecek
Başkan Tugay: İzmir'de taş üstüne taş koyan bizi yanında...