Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!
Ankara’da düzenlenen 19. Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları Süper Ligi’nde Üsküdar Üniversitesi takımları büyük başarıya imza attı.
![Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/05/uskudar-universitesi-erkek-basketbol-takimi-super-lig-sampiyonu-oldu.jpg)
28 Mayıs 2024 - 10:38
Hedef: Avrupa Şampiyonluğu
Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu. Takım, gelecek yıl İtalya’da düzenlenecek olan Avrupa Erkek Basketbol Üniversiteler Ligi'ne katılmaya hak kazandı. Liginde Üsküdar Üniversitesi Kadın Voleybol takımı da Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımının yeni rota ve hedefi; Avrupa Şampiyonluğu…Ankara’da düzenlenen 19. Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları Süper Ligi’nde Üsküdar Üniversitesi takımları büyük başarıya imza attı. Süper Lig Şampiyonu Üsküdar Erkek Basketbol takımı oldu. Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu olurken, Kadın Voleybol takımı da Türkiye üçüncüsü oldu.
Takım şimdi İtalya için hazırlanıyor…
Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı 19. Türkiye Üniversiteler Süper Ligi Yaz Oyunları'nda şampiyonu olarak, gelecek yıl İtalya’da düzenlenecek olan Avrupa Erkek Basketbol Üniversiteler Ligi'ne katılmaya hak kazandı.
Kupayı Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı kaldırdı…
Finalde geçen yılın namağlup şampiyonu İstanbul Beykent Üniversitesi'ni 97-90 skorla mağlup eden Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı, 19. Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda kupayı kaldırdı.
Türkiye 3’üncüsü Üsküdar Kadın Voleybol takımı…
19. Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları Süper Liginde Üsküdar Üniversitesi Kadın Voleybol takımı da Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Üsküdar Üniversitesi Ankara’dan iki kupa ile dönmenin mutluluğunu ve sevincini yaşıyor.
Takım oyuncuları sevinçle kupaları kaldırırken, Üsküdar Üniversitesi yöneticileri, emeği geçen her bir oyuncu ve teknik kadroyu kutladı. Bundan sonraki Avrupa yolculuğunda Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımına üstün başarılar diledi. Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımının yeni rota ve hedefi; Avrupa Şampiyonluğu…
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR