Tatilsepeti'nden yavru vatan Kıbrıs'a davet

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, yurt içi tatillerine ek olarak tarih, kültür ve doğa gezilerine meraklı tatilseverleri, vize ya da pasaporta gerek duymadan seyahat edebilecekleri yavru vatan Kıbrıs’a davet ediyor. 

Tatilsepeti'nden yavru vatan Kıbrıs'a davet
13 Ağustos 2021 - 20:42
Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, yurt içi tatillerine ek olarak tarih, kültür ve doğa gezilerine meraklı tatilseverleri, vize ya da pasaporta gerek duymadan seyahat edebilecekleri yavru vatan Kıbrıs’a davet ediyor. 
 
Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Türkiye’deki tatil rotalarına alternatif olarak, tatilcilerin her daim gözdesi olan yavru vatan Kıbrıs’tan tatil önerileri sunuyor. 
 
Vizesiz ve pasaportsuz seyahat
Ege ve Akdeniz sahillerinin yanı sıra, vize ya da pasaporta gerek duymadan seyahat edilebildiğinden, tatilcilerin Kıbrıs’a da yoğun bir talebi oluyor. Akdeniz ikliminin yaşandığı Kıbrıs’ta, tatil sezonunun Türkiye’deki tatil yörelerine kıyasla daha uzun sürmesi de, yine yavru vatanın çekiciliğini arttıran faktörler arasında yer alıyor. Türkiye’deki tatil yörelerinde yaz sezonu Haziran-Ağustos dönemi olarak kısıtlansa da, Kıbrıs'ta Nisan’dan Ekim’e kadar denize girmeniz mümkün. Tatilsepeti’nin sunduğu fırsatlar hakkında detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/kibris-otelleri linkini ziyaret edebilirsiniz. 
 
Her mevsim en unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz Akdeniz'in incisi yavru vatan Kıbrıs’ta, 
pek çok renkli aktivite de sizleri bekliyor. Girne Kalesi, St. Sophia Katedrali, Büyükhan, Barbarlık Müzesi, Surlariçi, St. Hilerion Kalesi, Lala Mustafa Paşa Camii, Salamis Harabeleri ve daha birçok tarihi mekanı ziyaret edip kültür ve doğa gezileri yapabileceğiniz bu adada, en güzel plajlar ve konforlu oteller de sizler için hizmet veriyor. 
 
“Çift aşı-tek PCR” uygulaması 
KKTC Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu karara göre, Türkiye’ den Kıbrıs’a seyahat edecek misafirlerin, karantina uygulamasından muaf olması için 2 doz Covid–19 aşısı yaptırmış olması zorunlu kılınıyor. Çift doz aşı yaptırmış misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için, ülkeye giriş esnasında yolculuktan 72 saat önce negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gerekiyor. Aşılı ebeveynlerinin yanında 0–6 yaş çocuklarda PCR test zorunluluğu bulunmayıp, 6–18 yaş arası çocuklar için seyahatten 72 saat önce negatif sonuçlanmış PCR testi sonucu bulunması zorunlu kılınıyor.
 
Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, yaz döneminde de misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin ölümünün politik sonuçları ne olur?
İran Cumhurbaşkanı Reisi’nin ölümünün politik sonuçları ne...
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot Kazım Dalkıran Değerlendirdi
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot...