Suzuki Motosiklet'e Üç Sene Üst Üste "Yılın En İtibarlısı Ödülü"!

Motosiklet dünyasının efsanevi ismi Suzuki, sektörde elde ettiği başarıların ardından yeni bir ödüle daha layık görüldü.

Suzuki Motosiklet'e Üç Sene Üst Üste "Yılın En İtibarlısı Ödülü"!
26 Ocak 2022 - 14:22

Suzuki, Halk Oylamasıyla Yeniden Yılın En İtibarlı Motosiklet Markası Seçildi!

Motosiklet dünyasının efsanevi ismi Suzuki, sektörde elde ettiği başarıların ardından yeni bir ödüle daha layık görüldü. Bu kapsamda Suzuki, Marketing Türkiye’nin düzenlediği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde bu sene de “Yılın En İtibarlı Motosiklet Markası” seçilerek, üç yıl üst üste bu ödülün sahibi oldu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Suzuki Motosiklet Marka Direktörü Emre Acar, “Suzuki Türkiye olarak 70 yıla yaklaşan motosiklet tarihinden ilham alarak oluşturduğumuz marka stratejisini, 2021 yılında lansmanını yaptığımız Hayabusa ile daha da güçlendirerek, halk oylaması ile üç sene üst üste yılın en itibarlısı ödülüne layık görülmemiz bizim için çok kıymetli” dedi.

Suzuki, elde ettiği başarıları ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen Japon üreticilerinden Suzuki, Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri çerçevesince ödüle layık görüldü. İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması baz alınarak düzenlenen etkinlik; bu yıl 70’e yakın kategoride gerçekleştirildi. The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve iş ortakları, 12 ilde toplam 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Suzuki de The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında halk jürisi tarafından “Yılın En İtibarlı Motosiklet Markası” seçildi.

“Suzuki motosiklet tarihimizden ilham alarak, marka stratejimizi oluşturuyoruz”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Suzuki Motosiklet Marka Direktörü Emre Acar, “Tüm marka stratejimizi, Suzuki’nin 70 yıla yaklaşan motosiklet tarihinden ilham alarak şekillendiriyoruz. 2021 yılında sokaklara geri dönen efsane Hayabusa, Suzuki’nin imajını daha da güçlendirdi. Japon teknolojisini motosiklet dünyasına katan Suzuki, motosiklet tutkunları ile güçlü bağlar kurmamızı ve sadakati yüksek bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlıyor. Pandemi döneminde yaşanan tüm olumsuz koşullara karşın, özellikle bireysel mobiliteye olan eğilim sebebiyle motosiklet pazarında yaşanan olumlu artışta Suzuki’yi motosiklet severlerle buluşturduğumuz için mutluyuz. Bu ödülü almamıza katkısı geçen tüm ekip arkadaşlarıma, değerli ajanslarımıza ve Marketing Türkiye’ye çok teşekkür ederiz. Halk oylaması sonucunda üç yıldır üst üste layık görüldüğümüz bu ödül, bizim için çok kıymetli. Başarılarımıza yenilerini eklemeye ve sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Suzuki Hakkında: 1920 tarihinde Michio Suzuki tarafından kurulup dokuma tezgahlarıyla başlayan faaliyetini; motosiklet, otomobil, dıştan takma deniz motorları ve ATV araçları olmak üzere genişleten Suzuki Motor Corporation, günümüzün küresel ölçekteki en önemli markaları arasında yer almaktadır. Suzuki bu konumunu endüstri, tasarım, pazarlama ve inovatif alanlarda kazandığı başarılarla taçlandırırken, insan hayatını kolaylaştıran ve teknolojiye yön veren birçok yeniliğe imza atmaya da devam etmektedir. Suzuki otomobilleri ve motosikletleri ile Suzuki deniz motorları, ülkemizde Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir.

Doğan Trend Otomotiv Hakkında
Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş., Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanlarında faaliyet göstermektedir. Teknolojik, müşteri odaklı ve keyifli bir deneyim sunan markaları tüketicilerle buluşturuyor. Son dönemde ürün gamına dahil ettiği, elektrikli mobilite ve otomotiv odaklı ürün gamıyla geleceğe yatırım yapıyor.
Doğan Trend Otomotiv’in bugün bünyesindeki markalar ve ürün grupları:
Otomotiv Grubu: Suzuki, MG (Morris Garages), Wallbox şarj cihazları
Motosiklet ve Mikro-Mobilite Grubu: Vespa, Suzuki Motosiklet, Piaggio, Moto Guzzi, Aprilia, KYMCO, Silence e-motosikletleri, Bimas Bikes

Deniz Grubu: Suzuki Marine Deniz Motorları
Platformlar: suvmarket.com, scootermarket.com, vespastoreturkey.com
Distribütörlüklerin yanında perakende ve kiralama operasyonları da bulunan Doğan Trend Otomotivle ilgili güncel bilgilere www.dogantrend.com adresinden ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir'i ziyaret etti
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları...
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç başlatılacak!"
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç...