Spor dünyasında 'Yılın En'leri belli oldu: Ali Koç, Fatih Terim ve Obradovic

Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Yılın En’leri araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Araştırmaya göre Türkiye Süper Ligi 2017-2018 sezonunun en iyi futbolcusu Muslera, en iyi basketbolcusu ise Fenerbahçeli Ahmet Düverioğlu oldu. Futbol ve basketbolda en iyi antrenörlerin Fatih Terim ve Obradovic olarak belirlendiği araştırmada katılımcılara göre yılın spor olayı Ali Koç’un Fenerbahçe Başkanı olması…

Spor dünyasında 'Yılın En'leri belli oldu: Ali Koç, Fatih Terim ve Obradovic
19 Aralık 2018 - 01:34

Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Yılın En’leri araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Araştırmaya göre spor dünyasında 2018 yılının en iyileri belirlendi. 2017-2018 sezonu Türkiye Süper Ligi’nin en iyi futbolcusu Galatasaray’lı Fernando Muslera, yılın basketbolcusu ise Fenerbahçeli Ahmet Düverioğlu çıktı. Katılımcılara göre yılın en iyi spor olayı Ali Koç’un Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olması. Türkiye’nin en iyi antrenörleri ise futbolda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basketbolda ise Fenerbahçe Basketbol Takımı Antrenörü Zeljko Obradovic oldu.

28 Kasım-5 Aralık 2018 tarihleri arasında online olarak tamamlanan araştırmaya; Türkiye temsili 4.392 kişi katıldı. Araştırma kapsamında, katılımcılara ‘bu yılın en’leri hakkında sorular yöneltildi.

İşte Türkiye’de spor dünyasının enleri:

2018 Yılı Türkiye Süper Ligi’nin En İyi Futbolcusu: Fernando Muslera / Galatasaray

2018 Yılının En İyi Basketbolcusu: Ahmet Düverioğlu / Fenerbahçe Basketbol Takımı

2018 Yılının En İyi Futbol Teknik Direktörü: Fatih Terim / Galatasaray

2018 Yılının En İyi Basketbol Antrenörü: Zeljko Obradovic / Fenerbahçe Basketbol Takımı

2018 Yılının Spor Olayı: Ali Koç’un Fenerbahçe Başkanlığı

DORinsight hakkında: Hitay Holding bünyesinde kurulan DORinsight, 1,2 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en büyük izinli veritabanına sahip online pazar araştırma şirketidir. Online araştırmalar alanında uzmanlaşan DORinsight, değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik yeni bakış açıları geliştirilmesi için öneriler sunar. Dünya Araştırmacılar Birliği (ESOMAR) ve Türkiye Araştırmacılar Birliği (TÜAD) üyesi olan DORinsight, tüm araştırma çalışmalarını, söz konusu birliklerin kalite standartlarına, etik düzenlemelerine ve bilimsel metotlarına uygun olarak yürütür.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü" Kuruldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler...
İtfaiyecilik mesleğine adım adım: Zorlu eğitimlerle göreve hazırlanıyorlar!
İtfaiyecilik mesleğine adım adım: Zorlu eğitimlerle göreve...