Sneaks Up, basketbola ilgi duyan çocukları, sömestr boyunca temel basketbol eğitimine bekliyor!

İstinyePark İzmir mağazasında bulunan 366 m² deneyim alanıyla klasikleşen mağaza anlayışını keyifli bir hale getiren Sneaks Up, yeni nesil mağazası Campus’te sömestr tatili boyunca miniklere keyifli ve eğitici bir aktiviteye ev sahipliği yapacak.

Sneaks Up, basketbola ilgi duyan çocukları, sömestr boyunca temel basketbol eğitimine bekliyor!
24 Ocak 2022 - 14:42
Dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonları ve Türkiye’nin en sevilen sokak modası markalarından oluşan zengin seçenekleri sunan Sneaks Up,  İstinyePark İzmir’de yer alan Campus ismini verdiği deneyim odaklı mağazasında sömestr tatili boyunca çocuklara ücretsiz temel basketbol eğitimi verecek.
 
İstinyePark İzmir mağazasında bulunan 366 m² deneyim alanıyla klasikleşen mağaza anlayışını keyifli bir hale getiren Sneaks Up, yeni nesil mağazası Campus’te sömestr tatili boyunca miniklere keyifli ve eğitici bir aktiviteye ev sahipliği yapacak. 25 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında 8 – 14 yaş arasında basketbola ilgi duyan çocuklar, basketbol antrenörü tarafından verilecek temel basketbol derslerinde keyifli dakikalar yaşayacak. Ücretsiz gerçekleşecek programa başvurular ise SneaksUpCampus.com/BasketbolEgitimi üzerinde yer alan form doldurularak yapılacak.
 
Gençlerin spor tutkusunu destekleyecek ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacak Sneaks Up Hoops adını verdiği program, pazartesi günü hariç haftanın her günü 12.00 – 12.45 ve 15.00 – 15.45 arasında iki seans olarak gerçekleşecek ve 45 dakika sürecek her seansa maksimum 8 çocuk kayıt yaptırabilecek. 
 
Detaylı bilgi için https://sneaksupcampus.com/BasketbolEgitimi adresini ziyaret edebilirsiniz.
 ###
Sneaks Up Hakkında: İsmini sneaker tutkusundan alan Sneaks Up, Unal Group markası olarak spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünlerini tüketiciyle buluşturma heyecanıyla 2014 yılı Aralık ayında kurulmuştur. Sneaks Up, Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, WWF, The North Face, Timberland, Reebok, Under Armour, New Era ve Eastpak gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye genelinde 30 mağazası ve online websitesiyle faaliyet gösteren Sneaks Up, sadece satış odaklı olmadan tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile dostlarına ilham olan deneyimleri kurgulamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...