Salih Yiyitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin, 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantı salonun da yapıldı.
![Salih Yiyitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/02/salih-yiyitalp-kooperatifler-birligi-yonetiminde.jpg)
20 Şubat 2023 - 15:30
16. Bölge İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulunda tekrar başkanlığa seçilen Erdem Hünü, güven tazeledi. S.S. Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp yönetim kurulunda yer aldı.
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin, 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantı salonun da yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimli olağan genel kurul toplantısına, 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar, Ticaret İl Müdürü M. Çağrı Ergünen, İESOB Başkanı S Zekeriya Mutlu, T. Halk Bankası 1. Bölge Koordinatörü Durmuş Aydın, 3. Bölge Koordinatörü Rıfat Ertuğ Koç, İzmir Şubesi Müdüresi Bilgen Balkır yanı sıra birliğe bağlı kooperatif başkanları ve birlik delegeleri katıldıBirlik Toplantı Salonu’nda yapılan Genel Kurulun, Divan Başkanlığını 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar yaparken genel kurulda İzmir Birliği’nin yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri ile gelir gider hesapları ve tahmini bütçesi de oy birliği ile kabul edildi. Birliğe bağlı 51 kooperatife ait 200 delegenin yer aldığı ve tek liste ile gidilen seçimlerde, Birlik Başkanı Erdem Hünü oy birliği ile güven tazeledi. S.S Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp ise yönetim kuruluna seçildi.
Seçimim ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Yiyitalp “ “Biz her zaman esnafımızın yüzünün gülmesini, işlerinin rast gitmesi için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı
Haber: İsmail Hakkı Ergün
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR