Salih Yiyitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin, 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantı salonun da yapıldı.

Salih Yiyitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!
20 Şubat 2023 - 15:30

16. Bölge  İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin  2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulunda tekrar başkanlığa seçilen Erdem  Hünü, güven tazeledi. S.S. Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp  yönetim kurulunda yer aldı.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin, 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantı salonun da yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimli olağan genel kurul toplantısına, 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar, Ticaret İl Müdürü  M. Çağrı Ergünen, İESOB Başkanı S Zekeriya Mutlu, T. Halk Bankası 1. Bölge Koordinatörü  Durmuş Aydın, 3. Bölge Koordinatörü Rıfat Ertuğ Koç, İzmir Şubesi Müdüresi Bilgen Balkır yanı sıra  birliğe  bağlı kooperatif  başkanları ve birlik  delegeleri katıldı

Birlik Toplantı Salonu’nda yapılan Genel Kurulun, Divan Başkanlığını 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar  yaparken genel kurulda İzmir Birliği’nin yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri ile gelir gider hesapları ve  tahmini bütçesi de oy birliği ile kabul edildi. Birliğe bağlı 51 kooperatife ait 200  delegenin yer aldığı ve tek liste ile gidilen seçimlerde, Birlik Başkanı Erdem  Hünü oy birliği ile güven tazeledi. S.S Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp ise yönetim kuruluna seçildi. 

Seçimim ardından kısa  bir açıklama yapan Başkan Yiyitalp “ “Biz her zaman esnafımızın yüzünün gülmesini, işlerinin rast gitmesi için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz ve çalışmaya da  devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı

Haber: İsmail Hakkı Ergün 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri Hariç 473 Milyon TL"
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri...