Sadık Doğruer'den BERTO'ya ziyaret
Ak Parti Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Ak Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin ve ilçe teşkilat üyeleri, Bergama Ticaret Odası'nı ziyaret etti.
![Sadık Doğruer'den BERTO'ya ziyaret](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/02/sadik-dogruer-den-berto-ya-ziyaret.jpeg)
01 Şubat 2024 - 09:34
AK PARTİ BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI DR. SADIK DOĞRUER BERTO'YU ZİYARET ETTİ
AK Parti Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin ve ilçe teşkilat üyeleri, Bergama Ticaret Odası'nı ziyaret etti.
Doğruer, Güzel, Engin ve teşkilat üyelerini Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ve BERTO Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı. Gerçekleşen görüşmede sözü alan Dr. Sadık Doğruer; "Bergama Ticaret Odası Yönetimi olarak bugün burada bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum" diyerek kendini ve Bergama için düşünce ve planlarını anlattı.
Toplantı sonunda konuşan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; "Bergama ile ilgili düşünceleri, planları olan siz değerli adaylar ile bir araya gelmek, "Bergama" üzerine konuşmak Bergama Ticaret Odası olarak bizleri çok mutlu ediyor" diyerek Doğruer'e başarı dileklerini iletti ve nazik ziyaretleri için tüm ilçe teşkilatına teşekkür etti.
![](https://www.mahalligundem.com/images/ajans/mahalligundem.com/mahalligundemmmm/mmahalligundem/_BERTO_.jpeg)
AK Parti Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin ve ilçe teşkilat üyeleri, Bergama Ticaret Odası'nı ziyaret etti.
Doğruer, Güzel, Engin ve teşkilat üyelerini Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ve BERTO Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı. Gerçekleşen görüşmede sözü alan Dr. Sadık Doğruer; "Bergama Ticaret Odası Yönetimi olarak bugün burada bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum" diyerek kendini ve Bergama için düşünce ve planlarını anlattı.
Toplantı sonunda konuşan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; "Bergama ile ilgili düşünceleri, planları olan siz değerli adaylar ile bir araya gelmek, "Bergama" üzerine konuşmak Bergama Ticaret Odası olarak bizleri çok mutlu ediyor" diyerek Doğruer'e başarı dileklerini iletti ve nazik ziyaretleri için tüm ilçe teşkilatına teşekkür etti.
![](https://www.mahalligundem.com/images/ajans/mahalligundem.com/mahalligundemmmm/mmahalligundem/_BERTO_.jpeg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR