Sadık Doğruer, Bergama'da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor

Saha çalışmalarını Bergama’daki en yakın mahalleden en uzak mahalleye kadar adım adım gezerek sürdüren Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama’ya hizmet için adım atılmadık köy bırakmayacaklarını belirterek;

Sadık Doğruer, Bergama'da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor
07 Şubat 2024 - 22:55

Dr. Sadık Doğruer: “Bergama’da en yakından en uzağa, el değmemiş mahalle kalmayacak”

Saha çalışmalarını Bergama’daki en yakın mahalleden en uzak mahalleye kadar adım adım gezerek sürdüren Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama’ya hizmet için adım atılmadık köy bırakmayacaklarını belirterek; pazaryeri esnafları ve kahvehaneleri ziyaret edip mahalle halkının talepleri yerinde dinledi.

Ziyaretlere Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer ile Cumhur İttifakı ilçe başkanları Sebahattin Güzel, Hasan Hüseyin Engin, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Onur Özlü, geçmiş dönem belediye başkanı Tevfik Üreten, meclis üyeleri, mevcut mahalle muhtarları ve başkanları katılım sağlarken; geçmiş dönemlerde belde konumunda olan Bölcek, Kadıköy, Zağnos ve Aziziye mahalleleri ziyaret edildi.
 

DOĞRUER BERGAMA SOKAKLARINA KARIŞ KARIŞ GEZİP TALEPLERİ YERİNDE DİNLİYOR

Başkan Adayı Doğruer’in yaptığı ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını dile getiren esnaf ve vatandaşlar, “Belediye Başkanı Adayımızı Bergama’da çok sık görüyoruz, sokaklarda ve halk ile iç içe. Ayrıca, görev süresi boyunca komşu ilçemiz olan Kınık’a yaptığı hizmetlerden Kınıklıların da oldukça memnun olduklarını görüp duyuyoruz. İki dönem belediye başkanı olarak görev yapmış olması bize güven veriyor. Adaylığı Bergama için hayırlı olsun.” şeklinde konuştular.
 

Ben değil, sen değil, Biz Kazanacağız!

Dr. Doğruer ziyaretleri esnasında kendisine destek veren geçmiş dönem belediye başkanı olan Tevfik Üreten’e ayrıca teşekkürlerini iletirken: “Buradaki büyüklerimiz yolumuza ışık tutmaya devam ediyor, kendilerine sonsuz saygı duyuyor ve başımızdan eksik olmamalarını diliyorum. Ben değil, sen değil, Biz Kazanacağız, hem Bergama’yı hem Bakırçay’ı ileriye taşımaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 29'uncu kez kapılarını açtı
Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı...
Türk demir çelik sektörü yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyor
Türk demir çelik sektörü yenilenebilir enerjiye yatırım...