QNB Finansbank CepPOS ile cep telefonları POS cihazına dönüşüyor

“QNB Finansbank yeni CepPOS uygulaması sayesinde tahsilat için fiziki POS’a duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.”

QNB Finansbank CepPOS ile cep telefonları POS cihazına dönüşüyor
26 Nisan 2022 - 10:28
Dijital bankacılık teknolojileri ile hayatı kolaylaştıran QNB Finansbank, yeni teknolojisi CepPOS ile KOBİ müşterilerine ödemeler sırasında kolaylık sağlıyor. 

KOBİ’lerin dijital dönüşümünde öncü bir rol üstlenen QNB Finansbank, CepPOS ile NFC özellikli Android tabanlı cihazlara indirilen uygulama ile cep telefonlarını POS cihazına dönüştürüyor. Nakit alışverişe alternatif yaratan CepPOS sayesinde tahsilatlar artık fiziki POS’a ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilebiliyor.

QNB Finansbank CepPOS’lu olan kullanıcılar, ilk 3 ay boyunca 10 bin TL’ye kadar sıfır komisyon avantajından ve 1 yıl boyunca aidat ücreti ödemeden POS Yazılım/Donanım/Bakım hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Dijital bankacılık çözümleri ile teknolojiyi müşterileri ile buluşturan QNB Finansbank’ın yeni hizmeti CepPOS’ta; tahsilatlar hızlı, temassız ve banka güvencesi altında ertesi gün hesaba aktarılıyor. 

QNB Finansbank CepPOS ile fiziki POS cihazlarında olduğu gibi 500 TL ve altındaki işlemler temassız kart okutulup şifresiz olarak işlem görürken; 500 TL ve üzeri işlemler kart yine temassız okutularak ekran üzerinden şifre girilerek yapılabiliyor.

QNB Finansbank Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Koraş, yeni ürünleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ve nakit kullanma alışkanlığını azaltarak aynı zamanda KOBİ’lere finansal açıdan avantajlı teklifler sunmayı amaçladıklarını söyledi. Koraş; “Giderek temassız ödemelerin yaygınlaştığı günümüzde dijital ödemelerin benimsenmesi elzem bir konu haline geliyor. QNB Finansbank olarak, sektörümüzün ve müşterilerimizin dijital dönüşümüne her zamankinden fazla odaklanıyoruz. Biz de CepPOS uygulamamız başta olmak üzere bu alanda fark yaratacak uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...
Büyükşehir'den "Mülteci Taşıma" İddialarına Net Yanıt
Büyükşehir'den "Mülteci Taşıma" İddialarına Net Yanıt