Nezih Özuyar yuvaya döndü
2019 Yerel Seçimlerinde Bergama İYİ Parti'den Bergama ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçilen Nezih Özuyar, parti yönetimi ile anlaşmazlığa düşüp partisinden istifa etmişti.
![Nezih Özuyar yuvaya döndü](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/11/nezih-ozuyar-yuvaya-dondu.jpg)
13 Kasım 2023 - 22:04
2019 Yerel Seçimlerinde Bergama İYİ Parti'den Bergama ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçilen Nezih Özuyar, parti yönetimi ile anlaşmazlığa düşüp partisinden istifa etmişti. Yaklaşık 1 yıl sonra Deva Partisi'ne katılan Nezih Özuyar buradan istifa ederek tekrar İYİ Parti'ye döndü.
Özuyar, Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada: “Değerli dostlar İYİ Parti ailesine katılmış olmaktan onur duyduğumu ifade etmek isterim. Bu süreçte bana kucak açan başta İzmir İl Başkanımız Sayın M. Sinan Bezircilioğlu'na, Kuzey Ege Bölge Koordinatörümüz ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi kardeşim Sedat Sarı'ya İl Sekreterimiz Sayın Mehmet Efeye, İl Başkan yardımcılarımıza ve tüm iyi parti ailesine ve tabi ki Sayın Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’e şükranlarımı arz ederim. Hayırlı ve uğurlu olsun. Bundan sonra Bergama’daki çalışmalarımıza kaldığımız yerden ve büyük bir şevk ve azimle sevgili üyelerimizle bir devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Özuyar, Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada: “Değerli dostlar İYİ Parti ailesine katılmış olmaktan onur duyduğumu ifade etmek isterim. Bu süreçte bana kucak açan başta İzmir İl Başkanımız Sayın M. Sinan Bezircilioğlu'na, Kuzey Ege Bölge Koordinatörümüz ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi kardeşim Sedat Sarı'ya İl Sekreterimiz Sayın Mehmet Efeye, İl Başkan yardımcılarımıza ve tüm iyi parti ailesine ve tabi ki Sayın Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’e şükranlarımı arz ederim. Hayırlı ve uğurlu olsun. Bundan sonra Bergama’daki çalışmalarımıza kaldığımız yerden ve büyük bir şevk ve azimle sevgili üyelerimizle bir devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR