MHP'nin Antalya Kampı Sona Erdi

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katıldığı İl Başkanları ve Belediye Başkanları Ortak Toplantısı, kapanış toplantısıyla sona erdi...

MHP'nin Antalya Kampı Sona Erdi
21 Nisan 2019 - 18:35

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen İl Başkanları ve Belediye Başkanları Ortak Toplantısı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kapanış konuşmasıyla son buldu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve genel merkez yöneticilerinin tam kadro katıldığı toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş da katıldı. Toplantının ikinci gününde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kapanış konuşmasını gerçekleştirdi.

“Çalışmaktan gocunmayacağız”

Teşkilat üyelerine çağrıda bulunan Genel Başkan Bahçeli, bir, diri ve iri olmalarını istedi. Cumhur İttifakı'nın 2023 lider ülke Türkiye'yi inşa etmek için seferde olduğunu söyleyen MHP Genel Başkanı Bahçeli, her milliyetçi ve ülkücünün Türkiye Cumhuriyeti'nin meşakkatle kazandığı hak edilmiş ve çağdaş bir değer olan demokrasiye sonuna kadar bağlı olduğunu kaydetti. Toplantının sona ermesinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, MHP Lideri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Kitap Fuarı başladı
İzmir Kitap Fuarı başladı
Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 29'uncu kez kapılarını açtı
Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı...