MHP'li Kalyoncu: İzmir bu yönetimi hakketmiyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir’de sahaya indi. İl Başkanı Veysel Şahin ile birlikte MHP’nin Genel Sekreter Yardımcısı ve 2. Bölge Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve 1.Bölge milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ilçelerde seçmenleriyle buluşuyor. 

MHP'li Kalyoncu: İzmir bu yönetimi hakketmiyor!
31 Temmuz 2022 - 23:21

MHP İzmir’de Tam Saha Çalışması Başlattı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir’de sahaya indi. İl Başkanı Veysel Şahin ile birlikte MHP’nin Genel Sekreter Yardımcısı ve 2. Bölge Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve 1.Bölge milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ilçelerde seçmenleriyle buluşuyor. MHP İzmir il teşkilatı saha çalışmalarını sürdürüyor. Partinin birinci Bölge Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ilçelerde çalışmalarını sürdürürken, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da 2. Seçim bölgesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekillerinin çalışmaları hakkında ilgili bilgi veren İl Başkanı Veysel Şahin, “Otuz ilçemizde aktif yapımızla her zaman ve şartta hemşehrilerimizin hizmetindeyiz. Şimdi de milletvekillerimiz ile birlikte bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu faaliyetlerde Genel Merkezimizin ve TBMM çalışmalarını teşkilatlarımıza, teşkilatlarımızın dilek ve beklentilerini de vekillerimize iletmiş oluyoruz. Bunun yanı sıra milletvekillerimizin esnaf, STK ve hemşehrilerimizle buluşması da son derece faydalı sonuçlar doğruyor. Hafta boyunca Milletvekillerimizin Gaziemir, Konak, Buca, Balçova, Karabağlar ve Karşıyaka’da saha çalışmalarını gerçekleştirdiler. Teşkilatlarımızın dinamik yapısı, hemşehrilerimizin bize gösterdiği ilgi gerçekten çok güzel. Cumhur ittifakı’nın milli ulusal meselelerimiz ile ilgili dik duruşu İzmirliler tarafından çok iyi anlaşılıyor.  Önümüzdeki günlerde bu programlarımız sürecek. ” dedi.
 

Osmanağaoğlu: Hareket noktamız Millettir

Yapılan saha çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “İzmir’de teşkilatlarımız ile birlikte tüm mensuplarımızın gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük bir gayret ve özveri görüyoruz. Bununla birlikte 2023 seçimlerinin önemi doğrultusunda bu çalışmalarımızın temposu gün geçtikçe artacak. İzmirli hemşehrilerimizin MHP’ne ve teşkilatlarımıza verdiği desteğinin de artacağını görüyoruz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı, Üniter devlet yapımızdaki hassasiyeti ve Atatürk ilkelerine bağlılığı zaten İzmirli hemşehrilerimiz tarafından takdir edildiğini çok iyi biliyoruz. Önümüzdeki günlerde hükümetin alacağı tedbirlerle ekonomik olarak daha da güçleneceğimize inanıyoruz. Biz, MHP’nin millet ve devlet merkezli politikalarını hemşehrilerimizi anlatmaktan yılmayacağız. Bu sebeple teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.


Kalyoncu: İzmir bu yönetimi hakketmiyor

İlçe gezilerini sürdüren MHP’nin 1. Bölge Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu da çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi; “Teşkilatlarımız ile birlikte STK’larımız, Muhtarlarımız ve esnafımızla bir araya geliyoruz. Görüyoruz ki Ülkemiz önemli ve zor bir dönemden geçerken yerel hizmetlerde de İzmir’de görevde olan CHP belediyeleri halkımıza hizmette çok uzak. Körfezimizin durumu, İzmir’i saran koku ve yollarımızın bakımsızlığı gerçekten hemşehrilerimizin yaşam standartlarını kötü yönde etkiliyor. İzmir’de hizmet bekleyen o kadar çok alan varken, CHP’li yerel yöneticilerin hizmetten uzak olması İzmir’e yakışmıyor. MHP’liler olarak Cumhuriyetimizin bölünmez bütünlüğü bizim için ne kadar önemliyse içinde yaşadığımız İzmir de bizim için o kadar önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk demir çelik sektörü yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyor
Türk demir çelik sektörü yenilenebilir enerjiye yatırım...
İzmir Vali Yardımcısı Çorumluoğlu: "Kemeraltı ya küçülecek ya da tarihi misyonuna geri dönecek"
İzmir Vali Yardımcısı Çorumluoğlu: “Kemeraltı ya...