Kınıklı SMA TİP1 Hastası Defne Gürbulak İçin Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

SMA Tip1 hastası Defne Gürbulak için Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer tarafından istişare ve destek toplantısı düzenlendi.

Kınıklı SMA TİP1 Hastası Defne Gürbulak İçin Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
13 Ekim 2023 - 23:49

İzmir Kınık’ın bebeği Sma tip1 hastası Defne için bir araya gelindi

SMA Tip1 hastası Defne Gürbulak için Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer tarafından istişare ve destek toplantısı düzenlendi. Kınık Belediyesi’nde düzenlenen toplantıya gönüllü belediye personelleriyle Defne bebeğin gönüllüleri de katılım sağladı. Defne bebek için valilik onaylı kampanyada daha neler yapılabilir sorusuna cevap arandı ve istişarelerde bulunuldu. Yapılan kampanyada bugüne kadar yaklaşık 7 milyon 800 bin Türk Lirası civarında destek geldiği öğrenildi.


Başkan Doğruer’den teşekkür ve destek mesajı

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer desteklerin çok kıymetli olduğunu belirterek: “Bugüne kadar bir liradan bin liraya, maddi ve manevi olarak destek olan özellikle Kınık ve diğer il ve ilçelerdeki gönüllülerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ancak el ele verirsek hep birlikte başarabilir, Defne bebeği ilacına kavuşturabiliriz.” dedi.

Ailesi ve gönüllülerin çalışmalarıyla yürüyen Defne Yaşasın Kampanyası devam ediyor ve Defne bebek hayata tutunmak için destek bekliyor.

Defne bebeğin tedavisi için;
VALİLİK ONAYLI BAĞIŞ HESAPLARI

TR61 0013 4000 0219 5754 5000 01
Avrupa
NL66 BUNQ 2088 1077 89 Alıcı: Sma Kids
Alıcı: DEFNE GÜRBULAK

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi