Karayel Nakliyat, bir kez daha Volvo Trucks'ı tercih etti
Filosunda 5 adet Volvo Trucks aracı olan Karayel Nakliyat, bünyesine 15 adet Volvo FH460 ve 3 adet Volvo FH500 daha ekledi. Atık taşımacılığı yapan firmanın tercih ettiği araçlar sağlamlığı ve yakıt tasarrufu ile öne çıkıyor.
![Karayel Nakliyat, bir kez daha Volvo Trucks'ı tercih etti](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/01/karayel-nakliyat-bir-kez-daha-volvo-trucks-i-tercih-etti.jpg)
Filosunda 5 adet Volvo Trucks aracı olan Karayel Nakliyat, bünyesine 15 adet Volvo FH460 ve 3 adet Volvo FH500 daha ekledi. Atık taşımacılığı yapan firmanın tercih ettiği araçlar sağlamlığı ve yakıt tasarrufu ile öne çıkıyor.
Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo Trucks, Karayel Nakliyat’a 3 adet Volvo FM500, 15 adet Volvo FH460 kamyon teslimatı gerçekleştirdi. Böylece firmanın 50 araçlık filosundaki Volvo Trucks kamyonların sayısı 23’e ulaştı. Markanın sağlamlığı ve ve sunduğu yakıt tasarrufundan vazgeçmeyen Karayel Nakliyat, tehlikeli ve tehlikesiz atık taşımacılığı yapıyor.
Teslimat sırasında, Volvo Trucks’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetten memnun olduğunu dile getiren Karayel Nakliyat firma sahibi Erol Afacan şöyle devam etti: “Zorlu bir işimiz var. Bizi yolda bırakmayacak, herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığımızda yanımızda olacağını bildiğimiz markayı tercih etmek istedik. Volvo Trucks da böyle bir marka. Ürünlerin yakıt tasarrufu, sağlamlığı ve yüksek ikinci el değeri de kararımızda etkili oldu. Biz Volvo Trucks ile çalışmaktan oldukça memnunuz, iş birliğimizim uzun yıllar devam etmesini diliyoruz” dedi.
Karayel Nakliyat’ın satın aldığı araçlar; sürücü konforu, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunuyor. I-Shift şanzıman, güçlü VEB+ yardımcı fren sistemi, uyarlanabilir hız sabitleyicisi (ACC), acil frenleme sistemi, önden çarpışma önleyici ikaz sistemi, kör nokta uyarısı, şerit takip desteği ve şerit değiştirme desteği gibi güvenlik donanımları da müşterilerin ihtiyaç duyduğu güvenlik, konfor ve kazanç gibi beklentilerini karşılıyor.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai