İzmirli sporculardan bir kupa daha
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Ankara’da oynanan finallerin son maçında Pendik Belediyesi’ni 2-0 yenerek Türkiye Süper Ligi’ni üçüncü sırada tamamladı.
![İzmirli sporculardan bir kupa daha](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/06/izmirli-sporculardan-bir-kupa-daha.jpg)
20 Haziran 2021 - 15:11
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Ankara’da oynanan finallerin son maçında Pendik Belediyesi’ni 2-0 yenerek Türkiye Süper Ligi’ni üçüncü sırada tamamladı. Sezonu kupayla kapatan ampute futbolcuları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de kutladı.
Ankara’da 5 Haziran’da başlayıp bugün sona eren Süper Lig’i Pendik Belediyespor ile birlikte 27 puanla bitiren İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, statü gereği rakibiyle üçüncülük karşılaşması oynadı. Altındağ Stadı’ndaki maçın 3’üncü dakikasında Yusuf, 47’inci dakikasında Yahya’nın kırmızı kart görmesinin ardından maçı iki eksikle tamamlayan İzmir temsilcisi yine de sahadan galibiyetle ayrılmayı başardı.
Rauf ve Yahya’nın golleriyle karşılaşmadan 2-0’lık galibiyetle ayrılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı bu sonuçla ligi 3’üncü sırada bitirerek kupayı alan taraf oldu.
Başkan Soyer’den tebrik
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Süper Lig’i üçüncü sırada bitiren Ampute Futbol Takımı’nı tebrik ederek, İzmir Büyükşehir Belediyespor’un son iki yılda sporun hemen her branşında ivme kazanıp kupa ve madalyaları arka arkaya kazanmasından duyduğu gururu dile getirdi.
Ankara’da 5 Haziran’da başlayıp bugün sona eren Süper Lig’i Pendik Belediyespor ile birlikte 27 puanla bitiren İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, statü gereği rakibiyle üçüncülük karşılaşması oynadı. Altındağ Stadı’ndaki maçın 3’üncü dakikasında Yusuf, 47’inci dakikasında Yahya’nın kırmızı kart görmesinin ardından maçı iki eksikle tamamlayan İzmir temsilcisi yine de sahadan galibiyetle ayrılmayı başardı.
Rauf ve Yahya’nın golleriyle karşılaşmadan 2-0’lık galibiyetle ayrılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı bu sonuçla ligi 3’üncü sırada bitirerek kupayı alan taraf oldu.
Başkan Soyer’den tebrik
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Süper Lig’i üçüncü sırada bitiren Ampute Futbol Takımı’nı tebrik ederek, İzmir Büyükşehir Belediyespor’un son iki yılda sporun hemen her branşında ivme kazanıp kupa ve madalyaları arka arkaya kazanmasından duyduğu gururu dile getirdi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai