İzmir Fuarı'nda Bayraklı rüzgarı
Bayraklı Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki birbirinden renkli etkinlikler, sanatsal ve sportif aktivitelerle ziyaretçilerin beğenisini kazandı.
![İzmir Fuarı'nda Bayraklı rüzgarı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/09/izmir-fuari-nda-bayrakli-ruzgari.jpeg)
07 Eylül 2022 - 00:09
Bu yıl 91’inci kez kapılarını ziyaretçilere açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Bayraklı Belediyesinin standı ilgi görmeye devam ediyor.
Çocuklara ve yetişkinlere yönelik sahne şovları, spor, kültür ve sanat aktiviteleri ziyaretçilerden tam not aldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de Bayraklı standını ziyaret ederek etkinlikleri izledi. Başkan Serdar Sandal, fuar ziyaretçilerini Bayraklı standına davet etti.
SPOR, KÜLTÜR VE SANAT AKTİVİTELERİ
Bayraklı Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki birbirinden renkli etkinlikler, sanatsal ve sportif aktivitelerle ziyaretçilerin beğenisini kazandı. “İzmir’in kalbi Bayraklı” temasıyla her gün birbirinden eğlenceli gösterilere ev sahipliği yapan stantta; zumba, zeybek, bale, aerobik gösterileri, satranç, resim atölyesi ve yüz boyama etkinlikleri düzenlendi. Piyano resitali ile kulakların pası silindi. Bayraklı Emek Dünyası Kadın Kooperatifi üyeleri de ev yapımı gıdadan hediyelik eşyaya kadar ürettiği ürünleri satışa çıkardı. Bayraklı Belediyesi standı, ziyaretçilerin de katıldığı müzik ve eğlenceli aktivitelerle fuarın en çok ilgi gören belediye stantlarından oldu.
TUNÇ SOYER, ÇOCUKLARIN ETKİNLİKLERİNİ İZLEDİ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de Bayraklı standını ziyaret ederek, Bayraklılı minik kursiyerlerin performanslarını izledi. Büyük beğeni toplayan gösteriler sonunda Başkan Soyer, minikleri tebrik ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.
STANDIMIZA BEKLİYORUZ
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İzmir Enternasyonal Fuarı; ilçemizin tanıtımını yapabilmek, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatabilmek açısından büyük önem taşıyor. Yerli ve yabancı katılımcıları İzmir’in Kalbi Bayraklımızı keşfetmeye, gezmeye ve tanımaya bekliyoruz” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai