İzmir'e yeni bir gazete 'Yeni İzmir'

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen,  ‘ Her yeni gazete, meslektaşlarımız için iş imkanı demektir’ diyerek, ‘aris’ medya grubunu istihdam sağlaması sebebiyle kutladığını belirtti.

İzmir'e yeni bir gazete 'Yeni İzmir'
15 Ocak 2021 - 13:12
Bünyesinde, - Kiraz Doğuş, Küçük Menderes ve Büyük Torbalı- gazetelerini barındıran ‘aris’ medya grubu yöneticileri, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirerek ‘Yeni İzmir’ adıyla yeni bir gazeteyi yayın hayatına geçirdiklerini açıkladılar.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen’le görüşen Genel Müdür İsmail Atahan Keçeci ve Genel Yayın Yönetmeni Necati Bahçeci, mütevazi bir şekilde ‘aris’ medya grubunun yeni yayınlarla büyüdüğüne dikkat çekerek İzmir’in güçlü sesi olmak istediklerini ifade ettiler.

İZMİR’E YENİ BİR GAZETE ‘YENİ İZMİR’
Genel Müdür Keçeci, ‘aris’ medya grubunun Kiraz’da Doğuş, Ödemiş’te Küçük Menderes ve Torbalı’da Büyük Torbalı gazetelerini düzenli bir şekilde yayınladıklarını hatırlatarak, "Büyük Torbalı Gazetesi’ni İzmir’in diğer ilçelerinde de çıkarmaya başladık. Yeni İzmir adıyla yeni bir gazeteyi daha çıkartarak İzmir’in sesi olmak istiyoruz. Televizyon, gazete, dergi ve internet haber sitelerimizle şehrimizin aynası olacağız. ‘ diye konuştu. İsmail Atahan Keçeci, ‘aris’ in reklam, promosyon, dijital baskı ve matbaaları ile de hizmet verdiklerini kaydederek, ‘Web ofsetimizle dışarıya baskı yapar duruma geldik" dedi.

DİKMEN ‘SİZLERİ KUTLUYORUM’
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen de, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek şöyle konuştu:
"
Her yeni bir gazete, meslektaşlarımızın için iş imkanı demektir. Mesleğimizin bu zor sürecinde ve salgın ortamında cesaretle bunları yaptığınızdan dolayı sizleri kutlarım. Mesleğimiz adına önemli şeyler. Ne kadar çok istihdam sağlanırsa bu bizi de mutlu eder. Başarılar diliyorum."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu