İzmir'e yeni bir gazete 'Yeni İzmir'
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, ‘ Her yeni gazete, meslektaşlarımız için iş imkanı demektir’ diyerek, ‘aris’ medya grubunu istihdam sağlaması sebebiyle kutladığını belirtti.
![İzmir'e yeni bir gazete 'Yeni İzmir'](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/01/izmir-e-yeni-bir-gazete-yeni-izmir.jpg)
15 Ocak 2021 - 13:12
Bünyesinde, - Kiraz Doğuş, Küçük Menderes ve Büyük Torbalı- gazetelerini barındıran ‘aris’ medya grubu yöneticileri, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirerek ‘Yeni İzmir’ adıyla yeni bir gazeteyi yayın hayatına geçirdiklerini açıkladılar.
İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen’le görüşen Genel Müdür İsmail Atahan Keçeci ve Genel Yayın Yönetmeni Necati Bahçeci, mütevazi bir şekilde ‘aris’ medya grubunun yeni yayınlarla büyüdüğüne dikkat çekerek İzmir’in güçlü sesi olmak istediklerini ifade ettiler.
İZMİR’E YENİ BİR GAZETE ‘YENİ İZMİR’
Genel Müdür Keçeci, ‘aris’ medya grubunun Kiraz’da Doğuş, Ödemiş’te Küçük Menderes ve Torbalı’da Büyük Torbalı gazetelerini düzenli bir şekilde yayınladıklarını hatırlatarak, "Büyük Torbalı Gazetesi’ni İzmir’in diğer ilçelerinde de çıkarmaya başladık. Yeni İzmir adıyla yeni bir gazeteyi daha çıkartarak İzmir’in sesi olmak istiyoruz. Televizyon, gazete, dergi ve internet haber sitelerimizle şehrimizin aynası olacağız. ‘ diye konuştu. İsmail Atahan Keçeci, ‘aris’ in reklam, promosyon, dijital baskı ve matbaaları ile de hizmet verdiklerini kaydederek, ‘Web ofsetimizle dışarıya baskı yapar duruma geldik" dedi.
DİKMEN ‘SİZLERİ KUTLUYORUM’
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen de, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek şöyle konuştu:
"Her yeni bir gazete, meslektaşlarımızın için iş imkanı demektir. Mesleğimizin bu zor sürecinde ve salgın ortamında cesaretle bunları yaptığınızdan dolayı sizleri kutlarım. Mesleğimiz adına önemli şeyler. Ne kadar çok istihdam sağlanırsa bu bizi de mutlu eder. Başarılar diliyorum."
İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen’le görüşen Genel Müdür İsmail Atahan Keçeci ve Genel Yayın Yönetmeni Necati Bahçeci, mütevazi bir şekilde ‘aris’ medya grubunun yeni yayınlarla büyüdüğüne dikkat çekerek İzmir’in güçlü sesi olmak istediklerini ifade ettiler.
İZMİR’E YENİ BİR GAZETE ‘YENİ İZMİR’
Genel Müdür Keçeci, ‘aris’ medya grubunun Kiraz’da Doğuş, Ödemiş’te Küçük Menderes ve Torbalı’da Büyük Torbalı gazetelerini düzenli bir şekilde yayınladıklarını hatırlatarak, "Büyük Torbalı Gazetesi’ni İzmir’in diğer ilçelerinde de çıkarmaya başladık. Yeni İzmir adıyla yeni bir gazeteyi daha çıkartarak İzmir’in sesi olmak istiyoruz. Televizyon, gazete, dergi ve internet haber sitelerimizle şehrimizin aynası olacağız. ‘ diye konuştu. İsmail Atahan Keçeci, ‘aris’ in reklam, promosyon, dijital baskı ve matbaaları ile de hizmet verdiklerini kaydederek, ‘Web ofsetimizle dışarıya baskı yapar duruma geldik" dedi.
DİKMEN ‘SİZLERİ KUTLUYORUM’
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen de, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek şöyle konuştu:
"Her yeni bir gazete, meslektaşlarımızın için iş imkanı demektir. Mesleğimizin bu zor sürecinde ve salgın ortamında cesaretle bunları yaptığınızdan dolayı sizleri kutlarım. Mesleğimiz adına önemli şeyler. Ne kadar çok istihdam sağlanırsa bu bizi de mutlu eder. Başarılar diliyorum."
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai