İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması başvuruları başladı
İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası iş birliği ile bu yıl 11’incisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının konusu “Mutluluğu Çekiyorum”...
![İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması başvuruları başladı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/izmir-dogalgaz-fotograf-yarismasi-basvurulari-basladi.jpg)
17 Nisan 2024 - 10:09
İzmir Doğalgaz, mutluluğun farklı yönlerini yakalayan fotoğrafçıları bu yarışmaya katılmaya davet ediyor.
İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası iş birliği ile bu yıl 11’incisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının konusu “Mutluluğu Çekiyorum”. Her yıl yüzlerce kare fotoğrafın değerlendirildiği yarışmanın son başvuru tarihi 15 Mayıs 2024 olarak belirlendi. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf severlere açık olan yarışmaya yurt içi ve yurt dışından katılım sağlanabiliyor. İzmir fotoğraf dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren seçici kurul son başvuru tarihinden sonra İzmir Doğalgaz kurumsal web sitesinde açıklanacak.
Dereceye girenler ödüllendiriliyor
Ödül miktarlarında önemli bir artışa giden İzmir Doğalgaz; birinciyi 20 bin, ikinciyi 12 bin, üçüncüyü ise 6 bin lira ile ödüllendiriyor. Mansiyon kazanan üç yarışmacı ise 3’er bin lira ile ödüllendirilecek. Yarışmanın ödül töreni bilgileri jüri değerlendirmesinden sonra duyurulacak.
Fotoğraf sanatını desteklemeyi amaçlıyoruz
İzmir Doğalgaz’ın yatırım ve işletme alanlarında taşıdığı sorumluluk duygusunu, sosyal alanlar içinde hissettiğini belirten İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “2005 yılından bu yana İzmir’i doğalgaz ağlarıyla örüyoruz. Faaliyetlerimizi sosyal sorumluluk projeleriyle de çeşitlendirerek şehrimizin kültürel ve sosyal yaşamına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 11’incisini düzenlediğimiz yarışma ile fotoğraf sanatçılarımıza destek sağlayarak bu önemli sanat dalının gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum” dedi.
Online başvuru imkanı
İzmir Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz, yarışmacılara online başvuru imkanının sağlandığını belirterek, “Yurtiçinden ve yurtdışından gelen talepleri göz önüne alarak yarışma için elektronik başvuru platformunu oluşturuldu. Fotoğraf severler www.izmigaz.com.tr adresinden online başvuru yapabilecekleri gibi doğrudan ya da posta yolu ile de katılım sağlayabilecekler” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR