Inspera Bodrum'da Çocuklar İçin 23 Nisan'a Özel Etkinlikler

Bodrum’un yeni kültür sanat yaşam alanı Inspera Bodrum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırladığı etkinliklerle çocuklara uzun süre unutamayacakları bir bayram coşkusu yaşatmaya hazırlanıyor.

Inspera Bodrum'da Çocuklar İçin 23 Nisan'a Özel Etkinlikler
22 Nisan 2024 - 17:31

23 NİSAN KUTLAMALARININ EN ŞENLİKLİSİ INSPERA BODRUM’DA

Bodrum’un yeni kültür sanat yaşam alanı Inspera Bodrum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırladığı etkinliklerle çocuklara uzun süre unutamayacakları bir bayram coşkusu yaşatmaya hazırlanıyor. Tüm güne yayılan etkinlikler serisinde, “Geleceğin Genç Solistleri & Cameratalia” konseri ve Inspera Açık Sahne alanında Çocuk Şenliği de yer alacak.

Sanatın pek çok farklı kolunu bir araya getirerek Bodrum’a yeni bir soluk kazandıran Inspera Bodrum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm çocukları birbirinden keyifli aktivitelerle bayram coşkusunu yaşamaya Bodrum’a davet ediyor. Günün festival tadında geçmesi için tüm detayları özenle hazırlayan Inspera Bodrum ekibi, yaratıcı ve eğlenceli atölyelerden, konserlere, çocuk oyunlarından çocuk şenliğine her yaştan çocuğa hitap eden etkinlikler tasarlıyor.


Geleceğin Genç Solistleri & Cameratalia Konseri Inspera Ana Sahne’de

Inspera Bodrum’un 23 Nisan’da çocuklara hediye ettiği ve tüm davetlileri ücretsiz olarak ağırlayacağı bir diğer etkinlik Geleceğin Genç Solistleri & Cameratalia konseri olacak. Inspera Ana Sahne’de saat 17.00’de başlayacak olan konserde, keman sanatçısı Can Özhan'ın girişimiyle kurulan ve ülkemizin klasik müzik sahnesinde önemli bir yer edinen Cameratalia, bu özel günde Butik Konservatuvar Projesinde yetişen genç yeteneklerle birlikte sahne alacak. 12 yaşındaki Atahan Dinç, 11 yaşındaki Peren Alan, 14 yaşındaki Nehir Kıran ve sürpriz minik sanatçılar 8 yaşındaki Mila Ayman ve Çınar Dağ, kemanlarıyla dinleyicileri büyüleyecekler.


23 Nisan Çocuk Şenliği Inspera Açık Sahne’de

Geleceğin Genç solistleri ve Cameratalia konserinden hemen sonra saat 18.00-20.00 saatleri arasında Inspera Açık Sahne bayram coşkusunu zirveye taşıyacak bir çocuk şenliğine ev sahipliği yapacak. Çocuklar önce kuklalar eşliğinde hikayeler dinleyecek sonrasında tasarlayacakları el bayrakları ile mini bir kortej oluşturacaklar. Hep birlikte dans edip şarkılar söyleyip, oyunlar oynayacak olan minik misafirler açık alanda bir panayır havası yaşayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve Medya Etkileşimi
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve...
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet yapacağız"
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet...