İlayda Yağmur Yılmaz, şampiyonluk yoluna Toyzz Shop ile çıkacak

Avrupa’nın en iyi 24 kadın motosiklet sürücülerinden ve ülkemizi yurtdışında temsil eden tek kadın motosiklet sürücüsü olan İlayda Yağmur Yılmaz, şampiyonluk yoluna Toyzz Shop ile çıkacak.

 İlayda Yağmur Yılmaz, şampiyonluk yoluna Toyzz Shop ile çıkacak
03 Ekim 2022 - 01:22

Toyzz Shop, Türkiye’nin ilk kadın milli motosiklet yarışçısını destekliyor

Avrupa’nın en iyi 24 kadın motosiklet sürücülerinden ve ülkemizi yurtdışında temsil eden tek kadın motosiklet sürücüsü olan İlayda Yağmur Yılmaz, şampiyonluk yoluna Toyzz Shop ile çıkacak.Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, sporu ve genç sporcuları destekleyen yeni bir iş birliğine daha imza attı. Yaklaşık 1 yıldır en genç ralli şampiyonu Ali Türkkan’a sponsor olan Toyzz Shop, bu kez de ülkemizi Avrupa'da temsil eden ilk kadın Türk motosikletçi İlayda Yağmur Yılmaz’ın şampiyonluk yolunda destekçisi oldu.

Başarılı sporcuya destek olmaktan dolayı gururlu olduklarını ifade eden Toyzz Shop Kurumsal Pazarlama Müdürü N. Merve Erses, “Genç yaşına rağmen motosiklet sporunda önemli başarılara imza atan ve ülkemizi Avrupa’da temsil eden İlayda’nın destekçisi olmaktan gururluyuz. Erkek egemen bir sektörün içinde, ulusal yarışmalara başladığında zorlu bir mücadele veren ve her şeye rağmen pes etmeden hayallerinin peşinden koşan İlayda’nın özellikle genç nesillerin önünde güzel bir rol model olduğuna inanıyoruz. Toyzz Shop olarak sporu seven nesiller yetişmesini önemsiyoruz. Türkiye Pist Şampiyonasının 4. ayak yarışlarında sporcumuz İlayda’nın yanında olduk. Kendisi sıralamada kadınlar kupasında 1. olurken, genel klasman yarışında 2. oldu. Geçtiğimiz hafta İtalya'da gerçekleşen Women’s European Cup son ayak yarışına da katılan İlayda’nın, Türkiye Pist Şampiyonası 5. ayak yarışları için oldukça heyecanlıyız. Kendisine şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi.  

İlayda Yağmur Yılmaz ise iş birliği ile ilgili duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Toyzz Shop’un desteğiyle, benim gibi genç yaşta spora gönül verenlere ulaşacağımıza ve onlara örnek olabilecek işler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Önümüzde zorlu ve heyacanlı bir yarış programı var. Türkiye Pist Şampiyonası’na hızlı başladık, güzel sonuçlar elde ettik. Ekim ayında gerçekleşecek 5. ayak yarışında da yola yeniden Toyzz Shop ile çıkacak olmanın heyecanı içindeyim. Umuyorum ki, güzel haberlerle döneceğiz”,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu