Hayaller Ülkesi GAMONYA Özel gösterimi ile 5 Ocak'ta İzmir Agora AVM'de…

Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi “Hayaller Ülkesi GAMONYA” filminin özel gösterimi ile 5 Ocak’ta İzmir’de!..

Hayaller Ülkesi GAMONYA Özel gösterimi ile 5 Ocak'ta İzmir Agora AVM'de…
24 Aralık 2019 - 19:40

Güldüy Güldüy Show çocuk oyuncularının rol aldığı, yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı “Hayaller Ülkesi GAMONYA” vizyona girmeden önce özel gösterimi ile İzmir Agora AVM’de sevenleriyle bir araya gelecek.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, Murat Kaya Kepez, Cihan Deniz, Pelin Serin, Uğur Gövercin, Onur Ümit, Nagihan Cemcir ve Mehmet Dinar Kahveci gibi başarılı isimlerin senaryosunu oluşturduğu fantastik ve çok eğlenceli “Hayaller Ülkesi GAMONYA” filminin özel gösterimi için geri sayım başladı.

Hayaller ülkesi Gamonya herkese kapılarını açıyor!

Umut, dedesi Ahmet ile yaşayan, hayal kurmayı unutmuş bir çocuktur. Bir gün yaşadığı bir talihsizlik onu hiç bilmediği fantastik ve rengarenk bir dünyanın insanlarıyla tanıştırır. Bu sihirli dünyanın adı Gamonya’dır ve buranın insanları, dünyanın umutsuz çocuklarına hayal üretmektedir. Kötü Hortka’nın saldırısıyla yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Gamonya’nın bir umuda ihtiyacı vardır. Acaba Umut bu sihirli ve eğlenceli macerada Gamonyanlar birlikte yeniden hayal kurmayı öğrenip, gerçek bir Gamonyan olabilecek midir?

Hayaller Ülkesi GAMONYA Özel gösterimi ile 5 Ocak’ta İzmir Agora AVM’de…

Merakla beklenen “Hayaller Ülkesi  GAMONYA” filminin İzmir özel gösterimi BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile 5 Ocak’ta İzmir Agora AVM’de gerçekleşecek. BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey “tüm küçük dostlarımızı ve “Güldüy Güldüy Show” un hayranlarını İzmir’deki özel gösterimimize bekliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu