Gördesli Zeytin Üreticisine Kasa Desteği
Zeytinin hasat edilmesinin ardından fabrikaya ulaşıncaya kadar geçecek olan sürede kaliteli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üreticiye başlatılan zeytin kasa dağıtımı Gördes ilçesiyle devam etti.
![Gördesli Zeytin Üreticisine Kasa Desteği](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/09/gordesli-zeytin-ureticisine-kasa-destegi.jpg)
07 Eylül 2022 - 22:43
Üreticinin desteklenmesi konularında hayata geçirdiği projelerle çiftçilere nefes olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, zeytin üreticilerine destek olmak amacıyla Gördes’te 430 üreticiye 4200 adet zeytin kasası dağıttı. Sağlanan destek nedeniyle memnuniyetini dile getiren üreticiler Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Zeytinin hasat edilmesinin ardından fabrikaya ulaşıncaya kadar geçecek olan sürede kaliteli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üreticiye başlatılan zeytin kasa dağıtımı Gördes ilçesiyle devam etti.
Gördes ilçesinde yapılan zeytin kasası dağıtım törenine Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol, Milliyetçi Hareket Partisi Gördes İlçe Başkanı Abdürrazik Yonat, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve üreticiler katıldı. Törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, kırsal kalkınmanın sağlanması noktasında üreticiye sağlanan destekler konusunda bilgi verdi. Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol da, üreticiye sağlanan bu desteklerin önemine değindi ve Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Konuşmaların ardından ilçedeki 430 üreticiye 4200 adet zeytin kasası dağıtıldı.
Zeytinin hasat edilmesinin ardından fabrikaya ulaşıncaya kadar geçecek olan sürede kaliteli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üreticiye başlatılan zeytin kasa dağıtımı Gördes ilçesiyle devam etti.
Gördes ilçesinde yapılan zeytin kasası dağıtım törenine Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol, Milliyetçi Hareket Partisi Gördes İlçe Başkanı Abdürrazik Yonat, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve üreticiler katıldı. Törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, kırsal kalkınmanın sağlanması noktasında üreticiye sağlanan destekler konusunda bilgi verdi. Gördes Belediye Başkanı Muhammed Akyol da, üreticiye sağlanan bu desteklerin önemine değindi ve Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Konuşmaların ardından ilçedeki 430 üreticiye 4200 adet zeytin kasası dağıtıldı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai