Gençler, Akbanklı Liderlere İlham Vermeye Devam Ediyor

Akbank’ın gençlerle birlikte daha iyi bir dünya ve iş ekosistemini tasarlamak amacıyla hayata geçirdiği Akbank Fellowship Programı, 3. döneminde iş yaşamını gençler ile dönüştürmeye devam ediyor.

Gençler, Akbanklı Liderlere İlham Vermeye Devam Ediyor
11 Nisan 2024 - 23:13

Akbank Fellowship Programı’nın 3. yılında “Tersine mentörlük” modülü başladı

Alışılagelmişin aksine; gençlerin mentör, Akbanklı liderlerin ise menti olduğu süreçte, yapıcı uyumsuzluktan sürdürülebilirlik ve sosyal etkiye kadar farklı konu başlıklarında nesiller arası aktarım sağlanacak. Akbank’ın gençlerle birlikte daha iyi bir dünya ve iş ekosistemini tasarlamak amacıyla hayata geçirdiği Akbank Fellowship Programı, 3. döneminde iş yaşamını gençler ile dönüştürmeye devam ediyor. 

öğrenmenin ve dönüşümün nesiller arası aktarımlar ile mümkün olabileceği yaklaşımıyla hayata geçirilen tersine mentörlük modülünde, gençler Akbanklı liderlerin mentörü olurken;  yapıcı uyumsuzluk ve sosyal etkiden, yeni nesil liderliğe kadar farklı konularda bakış açılarını paylaşıyor. Gençler, Akbanklı liderler ile birebir görüşmeler yaparak geleceğin iş yaşamını bugünden birlikte şekillendiriyorlar. Nesiller arası diyaloğun gelişmesine katkı sağlayan tersine mentörlük modülünde Akbanklı liderlerle eşleşen gençler, Temmuz ayına kadar en az üç mentörlük görüşmesi gerçekleştirecek.
 

Gençlere Yönelik Hazırlanan Değil Gençlerle Birlikte Tasarlanan Program: Akbank Fellowship Programı

 Gençlerle birlikte tasarlanan bir öğrenme topluluğu olan Akbank Fellowship Programı, gençlere 10 ay boyunca sürdürülebilirlik ve sosyal etkiden tersine mentörlüğe, sosyal girişim tasarlamadan sanat gezilerine kadar dopdolu bir program sunuyor. Akbank Fellowship Programı’nın katılımcıları birbirinden farklı disiplinlerde pozitif etki yaratmak amacıyla bir keşif yolculuğuna çıkıyor. Bu keşif süreci tersine mentörlükler, eğitimler, akran öğrenmesi, sosyal girişim tasarımları, ilham buluşması, networking ve birlikte yaratma süreçleriyle yine gençlerle tasarlanmış ve sınırların olmadığı bir topluluk alanı oluşturuyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin ölümünün politik sonuçları ne olur?
İran Cumhurbaşkanı Reisi’nin ölümünün politik sonuçları ne...
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot Kazım Dalkıran Değerlendirdi
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot...