Gaziantep Jolly Joker Kapılarını ''İsyan''la Açtı

GAZİANTEP JOLLY JOKER HALİL SEZAİ KONSERİYLE AÇILDI

Gaziantep Jolly Joker Kapılarını ''İsyan''la Açtı
30 Aralık 2018 - 12:07

Eğlence hayatının lokomotif markası Jolly Joker'in en yeni şubesi Gaziantep Jolly Joker, kapılarını Halil Sezai konseri ile açtı.

Geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen açılış konserinde mekanı tıka basa dolduran Gaziantepliler, Halil Sezai'nin muhteşem performansı ile doyasıya eğlendiler.

Konserinde sevilen şarkıları ile açılış coşkusunu bambaşka bir boyuta taşıyan başarılı sanatçı Sezai, ''Aslında bu gece aranıza gelip şarkılarımı sizlerle birlikte söylemek istiyordum. Ama burayı öyle bir doldurmuşsunuz ki bu isteğimi sonsuz ve sayısız şükran ve teşekkürle bir daha ki sefere saklamak zorunda kalıyorum. Hepinize minnettarım.'' sözleri ile mekanı dolduran hayranlarına teşekkürlerini sundu. Bu sözlerinin ardından tempo tutarak ''İsyan'' parçasını isteyen yüzlerce hayranını kırmayan Halil Sezai, sevilen şarkısıyla Gaziantep Jolly Joker'i salladı.

Yaklaşık iki saat kaldığı sahnede bir ara kapşonunu başına çekerek şarkılarını bu şekilde söyleyen başarılı sanatçı, konserini İsyan şarkısına yaptığı bis ile noktaladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla Yola Çıktı
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla...
Sebahattin Karaca, Karşıyaka'da Foça'yı anlattı
Sebahattin Karaca, Karşıyaka'da Foça'yı anlattı