Funtastic Aquarium İzmir, Westpark Outlet'te yeniden ziyarete açıldı!

Westpark Outlet içinde yer alan Funtastic Akvaryum İzmir, alınan kapsamlı Covid-19 önlemleri ile birlikte ziyaretçilerine güvenli bir eğlence deneyimi sunmaya devam ediyor.

Funtastic Aquarium İzmir, Westpark Outlet'te yeniden ziyarete açıldı!
29 Haziran 2021 - 21:55
Tankar Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Ege’nin En büyük Outlet’i Westpark Outlet bünyesinde bulunan, yüzlerce su altı canlısı, tematik bölümleri ve yerden başlayan özel tünel akvaryumu ile çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi odağı olan İzmir’in ilk ve tek şehir akvaryumu Funtastic Akvaryum İzmir pandemi sonrası yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı.

 Westpark Outlet içinde yer alan Funtastic Akvaryum İzmir, alınan kapsamlı Covid-19 önlemleri ile birlikte ziyaretçilerine güvenli bir eğlence deneyimi sunmaya devam ediyor.  Yaklaşık 2.500 metrekare kapalı alan içerisinde, toplam 2 milyon litreden fazla su kapasitesi ve 230 metrelik yürüyüş yolu bulunan akvaryum 1 Temmuz tarihi itibariyle her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Köpek balıkları, vatozlar, tropik su altı canlıları, soğuk denizlere özgü türler, Ege ve Akdeniz canlıları ile su altı dünyasının hayranlık uyandıran pek çok özel canlısı, 70’ten fazla tematik akvaryum ve teraryum içerisinde yüzlerce canlının sergilendiği Funtastic Aquarium İzmir’de meraklılarını bekliyor.

 Akvaryumda uygulanan planlı etkinlikler;

Köpek balığı besleme Salı, Perşembe, Cumartesi Saat: 16:00

Vatoz besleme Pazartesi, Çarşamba, Cuma  Saat: 16:00

Genel canlı besleme Pazartesi hariç tesisin açık olduğu her gün Saat: 14:00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZDENİZ'in yaz seferleri 17 Haziran'da başlıyor! Foça, Urla ve Mordoğan'a günübirlik gemi seferleri
İZDENİZ'in yaz seferleri 17 Haziran'da başlıyor! Foça, Urla ve...
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...