<
Fatih Gürbüz: Yerine getiremeyeceğim sözü vermem!
Reklam

Fatih Gürbüz: Yerine getiremeyeceğim sözü vermem!

FATİH GÜRBÜZ: YERİNE GETİREMEYECEĞİM SÖZÜ VERMEM!

14 Mart 2019 - 11:52

Millet İttifakı'nın CHP'li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği'nin üyeleriyle bir araya geldi. Gürbüz, "Foça'nın geleceğini ilgilendiren her  fikre, bilgiye ve öneriye açık olacağız" dedi. 

Sohbet havasında gerçekleşen buluşmada gençlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Fatih Gürbüz, aktarılan sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan CHP'li Fatih Gürbüz, seçildiği takdirde nasıl bir yönetim anlayışı içinde olacağını anlattı. Projelerinden de bahseden Gürbüz, projelerinin hayalci değil gerçekçi projeler olduğunu belirterek, şöyle dedi: "Yerine getiremeyeceğim sözü vermem, verdiğim sözü de tutarım."

Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, adaylığının açıklandığı gün parti rozetini çıkardığını ve  yakasına Türk bayrağı rozetini taktığını belirterek, şunları söyledi: "Mevlana'nın hoşgörü anlayışıyla yola çıktık. Belediye hepimizin belediyesi, ben de herkesin belediye başkanı olacağım. Hangi görüşten olursa olsun, bu seçimde bize ister oy versin ister vermesin, belediyeye gelen herkesin işini hiçbir ayrım gözetmeksizin, karşılık beklemeden yerine getireceğiz. Ancak hiç kimse de bizden yasal olmayanı talep etmesin, hatta teklif dahi etmesin, baştan söylüyorum, kanunların izin vermediği hiçbir şeye onay vermem. Zira bu benim ve partimin fıtratında yok. Bizim tek bir amacımız var; o da alnımıza leke sürmeden, Foça halkına en iyi şekilde hizmet etmektir."

Kaynak: Foça Mahalli Gündem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TESK Genel Başkanı Palandöken: AVM’ler Ramazan'ı haksız fırsata çevirdi
TESK Genel Başkanı Palandöken: AVM’ler Ramazan'ı haksız...
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası başladı
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası başladı