Eurovision heyecanı, Akmerkez Üçgen Teras'ta yaşandı

Akmerkez, 30. yıl etkinlikleri kapsamında misafirlerine 11 Mayıs akşamı unutulmaz bir gece yaşattı. Bu yıl 68’incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması heyecanına ev sahipliği yapan Akmerkez, Üçgen Teras’ta gün boyu süren etkinliklere imza attı.

Eurovision heyecanı, Akmerkez Üçgen Teras'ta yaşandı
13 Mayıs 2024 - 13:19

Bu yıl 68’incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nın heyecanı, Akmerkez Üçgen Teras’ta doyasıya yaşandı.

15.00’te başlayan etkinlikte coşku, saatlerin 22.00’yi göstermesiyle doruğa çıktı. Üçgen Teras’ta buluşan yerli ve yabancı yüzlerce misafir, özledikleri Eurovision keyfini İstanbul’un tam kalbinde yaşayarak unutulmaz bir gün geçirdi.
 

Akmerkez, 30. yıl etkinlikleri kapsamında misafirlerine 11 Mayıs akşamı unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu yıl 68’incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması heyecanına ev sahipliği yapan Akmerkez, Üçgen Teras’ta gün boyu süren etkinliklere imza attı. Saat 15.00’te Eurovision tarihine damgasını vurmuş şarkıların yayınıyla başlayan etkinlikte, eğlence akşam saatlerinde doruğa çıktı.


Coşku, gece saat 02.00’ye kadar devam etti

Karaoke box’ta kendi şarkılarını seslendiren misafirler, 360 derecelik video çekimi ile bu unutulmaz geceyi keyifli bir anıya dönüştürdü. Yaklaşık bin Eurovision hayranından oluşan yerli ve yabancı misafirler, müzik dolu bir akşamda coşkuyla eğlendi. Üçgen Teras’taki heyecan, saat 22.00’de başlayan canlı yayınla katlanarak arttı.


Eğlence, kültür ve sanatın buluşma merkezi

İstanbul’un tam kalbinde Eurovision’un unutulmaz keyfini yaşayan misafirler, oylamalar bitene kadar Akmerkez Üçgen Teras’ta heyecana ortak oldular. Gece saat 02.00’ye kadar süren Eurovision etkinliğine katılan müzik tutkunları, doyasıya eğlenmenin ve özledikleri heyecanı yaşamanın verdiği mutlulukla Üçgen Teras’tan ayrıldılar. Bu muhteşem gece, Akmerkez’in sadece alışveriş değil eğlence, kültür ve sanatın da buluşma noktası olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!