Dikili Belediyesi'nden Eğitime Destek
2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber Dikili Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm ilkokullarda birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemelerini kapsayan eğitim seti desteği verildi.
![Dikili Belediyesi'nden Eğitime Destek](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/09/dikili-belediyesi-nden-egitime-destek.jpeg)
13 Eylül 2023 - 23:37
2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber Dikili Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm ilkokullarda birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemelerini kapsayan eğitim seti desteği verildi.
Başkan Kırgöz, miniklerin heyecanına ortak oldu
Okul hayatına yeni başlayan minik öğrenciler ile bir araya gelen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, hem hediyelerini verdi hem de başarı dileklerinde bulundu. Öğrenciler, Başkan Kırgöz’e sevgi gösterilerinde bulunarak teşekkür ettiler.
Eğitime desteğin sosyal belediyeciliğin ayrılmaz bir unsuru olduğunu vurgulayan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Yaşam koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Bizler de Dikili Belediyesi olarak okul hayatına ilk adımlarını atan çocuklarımıza eğitim malzemesi desteği vererek ailelerinin bir nebze de olsa bütçelerine katkı sunmak istedik. Onlar yarınlarımızın umudu, geleceğimizin teminatı. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün armağan ve emanet ettiği Cumhuriyet kazanımlarına çocuklarımız sahip çıkacak. Çalışan, üreten, aydınlık bir nesil yetişmesi için bizler de desteğimizi sürdüreceğiz. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyorum." dedi.
![2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber Dikili Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm ilkokullarda birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemelerini kapsayan eğitim seti desteği verildi.](https://www.mahalligundem.com/images/1111/109/_dikili_.jpeg)
Başkan Kırgöz, miniklerin heyecanına ortak oldu
Okul hayatına yeni başlayan minik öğrenciler ile bir araya gelen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, hem hediyelerini verdi hem de başarı dileklerinde bulundu. Öğrenciler, Başkan Kırgöz’e sevgi gösterilerinde bulunarak teşekkür ettiler.
Eğitime desteğin sosyal belediyeciliğin ayrılmaz bir unsuru olduğunu vurgulayan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Yaşam koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Bizler de Dikili Belediyesi olarak okul hayatına ilk adımlarını atan çocuklarımıza eğitim malzemesi desteği vererek ailelerinin bir nebze de olsa bütçelerine katkı sunmak istedik. Onlar yarınlarımızın umudu, geleceğimizin teminatı. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün armağan ve emanet ettiği Cumhuriyet kazanımlarına çocuklarımız sahip çıkacak. Çalışan, üreten, aydınlık bir nesil yetişmesi için bizler de desteğimizi sürdüreceğiz. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyorum." dedi.
![2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber Dikili Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm ilkokullarda birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemelerini kapsayan eğitim seti desteği verildi.](https://www.mahalligundem.com/images/1111/109/_dikili_.jpeg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR