Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz Mazbatasını Aldı
31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak yeniden Dikili Belediye Başkanı olarak seçilen Adil Kırgöz, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde mazbatasını aldı.
![Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz Mazbatasını Aldı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/dikili-belediye-baskani-adil-kirgoz-mazbatasini-aldi.jpeg)
11 Nisan 2024 - 19:34
31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak yeniden Dikili Belediye Başkanı olarak seçilen Adil Kırgöz, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde mazbatasını aldı.
Dikili Adalet Sarayın’da yeni dönem Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte mazbatasını alan Başkan Kırgöz’ü Dikili halkı yalnız bırakmadı. Mazbata sonrası coşkulu kalabalık eşliğinde Dikili Atatürk Meydanı’na giden Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası vatandaşlara seslenen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz şu açıklamalarda bulundu: “Bugün özel bir günü yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’ın ilk günü. Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte nice bayramlarınız olsun. Yoğun bir seçim süreci yaşadık. Ben öncelikle bu seçim sürecinde bizlere büyük destek olan Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Örgütümüz başta olmak üzere Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, alanda, sahada çalışan, bayrak asan, sokak sokak gezen, broşür dağıtan emek harcayan herkese, bizleri yalnız bırakmayan tüm Dikili sevdalılarına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni bir döneme başlıyoruz. Yeni dönemimizde de güçlü meclisimizle, güçlü kadrolarımızla, İzmir Büyükşehir Belediyemizin büyük desteğiyle, geçtiğimiz beş yılın bilgi, birikim ve tecrübesiyle ilçemiz için çok güzel işler yapacağız. Yine Cumhuriyet değerlerini sözde değil özde benimseyen Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinen, hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayan bir anlayışla Türkiye’nin parlayan yıldızı güzel Dikili’mize hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”
Meydandaki konuşma sonrasında vatandaşların tebriklerini kabul eden Başkan Kırgöz, Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek ilçe yönetimi ve partiye gönül veren vatandaşlarla bir araya geldi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR