Deniz Futbol Kulübü'nden Final Yolculuğunda Önemli Başarı
1999 yılında Karşıyaka'da kurulan Deniz Futbol Kulübü, Siyah Beyaz 1994 Kulübü ile oynadığı maçta 2-0'lık bir skorla şampiyonluk yolunda önemli bir adım daha attı.
![Deniz Futbol Kulübü'nden Final Yolculuğunda Önemli Başarı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/02/deniz-futbol-kulubu-nden-final-yolculugunda-onemli-basari.jpg)
06 Şubat 2023 - 13:06
1999 yılında Karşıyaka'da kurulan Deniz Futbol Kulübü, Siyah Beyaz 1994 Kulübü ile oynadığı maçta 2-0'lık bir skorla şampiyonluk yolunda önemli bir adım daha attı.
Bornova Stadı'nda gerçekleştirilen maçta ter dökerek önemli bir galibiyet kazandıklarını belirten takım Antrenörü Hakan Yıldız, moral ve motivasyonlarının daha da yükseldiğini söyledi.
Yıllardır genç yetenekleri profesyonel liglere taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Yıldız, “Deniz Futbol Kulübü olarak U11, U12, U13, U14 ve U15 yaş gruplarına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün U14 takımımız ile Karşıyaka grubundan finallere kalmanın sevincini yaşıyoruz. Bu ay içinde grçekleşecek grup finallerini oynamak için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Tüm sporcularımızın yanı sıra takımın sponsoru olan Yıldızoğulları Makina firmasına da teşekkür ederiz” diye konuştu.
Spor ahlakına sahip sağlıklı bir genç nesil yetiştirmek istediklerini de dile getiren Antrenör Hakan Yıldız, takıma yeni katılacak sporcularla farklı başarılara imza atmak istediklerini de sözlerine ekledi.
Bornova Stadı'nda gerçekleştirilen maçta ter dökerek önemli bir galibiyet kazandıklarını belirten takım Antrenörü Hakan Yıldız, moral ve motivasyonlarının daha da yükseldiğini söyledi.
Yıllardır genç yetenekleri profesyonel liglere taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Yıldız, “Deniz Futbol Kulübü olarak U11, U12, U13, U14 ve U15 yaş gruplarına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün U14 takımımız ile Karşıyaka grubundan finallere kalmanın sevincini yaşıyoruz. Bu ay içinde grçekleşecek grup finallerini oynamak için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Tüm sporcularımızın yanı sıra takımın sponsoru olan Yıldızoğulları Makina firmasına da teşekkür ederiz” diye konuştu.
Spor ahlakına sahip sağlıklı bir genç nesil yetiştirmek istediklerini de dile getiren Antrenör Hakan Yıldız, takıma yeni katılacak sporcularla farklı başarılara imza atmak istediklerini de sözlerine ekledi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR