Ceyda Düvenci'den Kuşadası'ndaki Hatıra Ormanına Destek

Oriflame Türkiye’den Kuşadası’na 1000 Ağaçlık Zeytin Ormanı

Ceyda Düvenci'den Kuşadası'ndaki Hatıra Ormanına Destek
28 Eylül 2017 - 13:43

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, marka elçisi olduğu dünyaca ünlü doğrudan satış firması Oriflame’in zeytin ağacı dikme etkinliğine katıldı. Oriflame’in 50. kuruluş yıl dönümü anısına gerçekleştirilen etkinlikte sevgi ve barış mesajları veren Düvenci, “Ülkemde bir beldenin kalkınmasından, ülkem kadınının Oriflame sayesinde sesinin yükselmesinden, başarısına başarı katılmasından, tabiatının, turizminin olumlu etkilenmesinden bir anne olarak, bir Türk kadını olarak gurur duyuyorum” dedi.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, marka elçisi olduğu Oriflame’in 50. kuruluş yıl dönümü anısına Kuşadası Kirazlı Köyü’nde düzenlenen ağaç dikme etkiniliğinde sevgi ve barış mesajları verdi. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve Kirazlı Köyü’nde yaşayanların geniş katılım gösterdiği proje kapsamında ağaçlardan toplanacak zeytinlerin satışından elde edilecek gelir, Kirazlı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne bağışlanacak.

“Zeytinler taşlansın, güzel sofralarda mutluluklara ortak olsun”

Sosyal ve ekonomik değer yaratan projelerde yer almaktan son derece memnun olduğunu belirten Ceyda Düvenci, “Sağlık her şeyin başı, benim için olmazsa olmaz. Tabii ki iki çocuğum ve eşimden sonra mutluluk, aşk, başarı, insanın kendini eğitiyor olabilmesi, her alanda sonsuz barış ve kadın. İşte benim hayatımdaki bu önemli bütün başlıklar Oriflame’in marka elçisi olunca bir araya geldi. ‘Mutluluk ajandası’ ile başlayan ortaklığımız, bu sene bana mutluluk üstü mutluluklar getirdi. Öncelikle kadınların dik duruşu, Oriflame danışmanlarının içerisinde yer alan 15 başarılı ismin içinde yer alan üç tane Türk kadının dimdik ayakta durması benim için çok önemli. Şimdi burada ailemin, yuvamın sembolü olan zeytin ağacından 1000 tane dikiliyor olması ve benim de buna dahil olmam gurur verici. Burada marka yüzü olarak yer almaktan dolayı çok mutluyum. Ülkemde bir beldenin kalkınmasından, ülke kadınının Oriflame sayesinde sesinin yükselmesinden, başarısına başarı katılmasından, tabiatının, turizminin olumlu etkilenmesinden bir anne olarak, bir Türk kadını olarak gurur duyuyorum. Bugün burada olduğum için çok teşekkürler. Tüm kadınlarımız, çocuklarımız ve Oriflame bu ormanda yaşasın. Ağaçların üzerine aşk için kalpler kazınsın. Zeytinler taşlansın, güzel sofralarda mutluklara ortak olsun. Siz de mutluluk saçmaya, dimdik durmaya, eğitmeye ve gelişmeye devam edin,” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi emeklilere su faturası, kira ve market desteği
Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi emeklilere su faturası, kira ve...
TMO'nun Açıkladığı Hububat Fiyatlarına DEVA Partisi'nden Tepki: Çiftçi Yoksulluğa İtiliyor!
TMO'nun Açıkladığı Hububat Fiyatlarına DEVA Partisi'nden Tepki:...