Cemil Tugay bayramın ikinci gününde Karaburun'u ziyaret etti
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bayramın ikinci gününde Karaburun'u ziyaret etti.
![Cemil Tugay bayramın ikinci gününde Karaburun'u ziyaret etti](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/cemil-tugay-bayramin-ikinci-gununde-karaburun-u-ziyaret-etti.jpg)
11 Nisan 2024 - 23:46
Başkan Tugay Karaburun'un köylerini ziyaret etti
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bayramın ikinci gününe Karaburun'da başladı. Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan ve Gaziemir Belediye Başkanı Ünal Işık ile köyleri gezen Tugay, yurttaşların bayramını kutladı. Köylülerden alışveriş de yapan Tugay, talepleri dinleyerek yapacağı yatırımlar konusunda bilgi verdi.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bayramın ikinci gününde Karaburun'u ziyaret etti. Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan ile eşi Teoman Erdoğan'ın yanı sıra Gaziemir Belediye Başkanı Ünal Işık ve eşi Deniz Işık, Başkan Tugay'ı Mordoğan'ın girişinde karşıladı. Karaburun'un Eğlenhoca Köyü’nde yurttaşlarla bayramlaşan Tugay, çocuklarla da özel olarak ilgilendi.
Köylülerden alışveriş yaptı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, daha sonra Kösedere Köyü’ne geldi. Köy kahvesinde yurttaşlarla sohbet eden ve alışveriş yapan Tugay, Anıtkabir’e kendi işlediği Türk Bayrağı'nı götüren 80 yaşındaki Şerife Zorlu'yla da bir araya geldi. Tugay, cep telefonuyla köyde bulunan tarihi bir çeşmenin fotoğraflarını çekerek İlkay Girgin Erdoğan'dan bilgi aldı. Ardından Karaburun merkeze gelen Tugay, “Seçildiğinize çok sevindik. Görevinizde başarılar diliyoruz. Kentimize hayırlı olsun” diyen yurttaşların tebriklerini kabul etti. Başkan Tugay, halkın taleplerini de dinleyerek yapacağı yatırımlar hakkında bilgi verdi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR