CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle uluslararası arenada da öne çıkıyor

Türkiye’de 30 yıldır organize gıda perakende sektörünün öncüsü olan CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle uluslararası arenada da öne çıkıyor.

CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle uluslararası arenada da öne çıkıyor
20 Haziran 2023 - 13:28

CarrefourSA’nın Öz Markalı Ürünlerine Uluslararası Mükemmelik ve Lezzet Ödülü

CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle Belçika merkezli Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından düzenlenen ve dünyanın en itibarlı lezzet organizasyonlarından olan International Taste Awards’tan 5; Private Label Manufacturers Association tarafından düzenlenen International Salute to Excellence Awards’tan 2 ödülle döndü.
 
Türkiye’de 30 yıldır organize gıda perakende sektörünün öncüsü olan CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle uluslararası arenada da öne çıkıyor. “Doğrusu CarrefourSA’da” söylemiyle doğru ürünü, doğru kalitede ve doğru fiyata sunma politikasıyla öz markalı ürünlerine yatırımlarına devam eden CarrefourSA, dünya çapında 4.500’den fazla üyesi bulunan Private Label Manufacturers Association (PLMA) tarafından düzenlenen ve öz marka alanında dünyanın en prestijli organizasyonu olarak kabul edilen  “International Salute to Excellence Awards” yarışmasında Carrefour BIO Organik Elma&İncir&Vişne Meyve Suyu ve Carrefour BIO Organik Elma Sirkesi ürünleriyle 2 ödüle layık görüldü.
Kör tadımla değerlendirildi

2005 yılından bu yana 200’den fazla profesyonel şef ve sömeliyenin jüriliğinde değerlendirilen Belçika merkezli Uluslararası Lezzet Enstitüsü’nden de 5 ödülle dönen CarrefourSA, kör tadımla yapılan değerlendirmede Carrefour Susam Kaplamalı İç Antep Fıstığı, Carrefour Discount Cam Şişe Doğal Kaynak Suyu, Carrefour BIO Organik Elma Sirkesi, Carrefour BIO Organik Hindistan Cevizi Cipsi ve Carrefour BIO Organik İncir Ceviz Vişne ürünleri ile Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu. 


“Öz markalı ürünlere yatırımlarımız devam edecek”

Türkiye’de ilk organik öz markalı ürünlerini müşterilerine sunan organize perakende markası olma özelliğini taşıdıklarını söyleyen CarrefourSA Kategori Genel Müdür Yardımcısı Murat Dinçer, “Uygun fiyata kaliteli ürün sunma hedefiyle öz markalı ürün ailesine yaptığımız yatırımların yanı sıra üreticinin ve üretimin sürdürülebilirliğine de katkı sunuyoruz. Carrefour’un uluslararası kalite güvence standartları doğrultusunda tedarikçilerimizi düzenli olarak denetliyor ve verdiğimiz eğitimler ile sürekli gelişimlerini sağlıyoruz. 900’den fazla mağazamızda müşterilerimize sunduğumuz ve büyük ilgi gören bu öz markalı ürünlerimizin lezzet ve kalitelerinin dünyanın en prestijli uluslararası organizasyonları tarafından da tescillenmesi gurur verici. Şu an 600’den fazla öz markalı ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Öz markalı ürün sayımızı yıl sonuna kadar 800’e çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...