Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı
Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapıldı. Genç sporcuları yalnız bırakmayan Başkan Osman Zolan, dereceye girenlere madalyalarını taktı.
![Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/06/buyuksehir-yuzme-yarislarina-ev-sahipligi-yapti.jpg)
07 Haziran 2021 - 15:14
Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapıldı. Genç sporcuları yalnız bırakmayan Başkan Osman Zolan, dereceye girenlere madalyalarını taktı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonunda yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen müsabakalarda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Denizli İl Müdürü Ahmet İbanoğlu sporcuların heyecanına ortak oldu. Pandemi kurallarının uygulandığı yarışmalarda dereceye giren sporculara madalyalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan taktı.
"Başarıları daim olsun inşallah"
Başkan Zolan, gençlerin sporla uğraşarak donanımlı hale gelmesi için birçok spor tesisi yatırımları yaptıklarını söyledi. Başkan Zolan, "Gençlerimiz mutlaka bir spor dalıyla, bir sanat dalıyla ilgilensin. Sporla, sanatla meşgul olan gençlerimiz hem sosyal hem de eğitim alanında çok daha başarılı olacaktır. Denizlimizin gençlerine, bizim çocuklara desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Başarıları daim olsun inşallah" ifadelerini kullandı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonunda yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen müsabakalarda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Denizli İl Müdürü Ahmet İbanoğlu sporcuların heyecanına ortak oldu. Pandemi kurallarının uygulandığı yarışmalarda dereceye giren sporculara madalyalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan taktı.
"Başarıları daim olsun inşallah"
Başkan Zolan, gençlerin sporla uğraşarak donanımlı hale gelmesi için birçok spor tesisi yatırımları yaptıklarını söyledi. Başkan Zolan, "Gençlerimiz mutlaka bir spor dalıyla, bir sanat dalıyla ilgilensin. Sporla, sanatla meşgul olan gençlerimiz hem sosyal hem de eğitim alanında çok daha başarılı olacaktır. Denizlimizin gençlerine, bizim çocuklara desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Başarıları daim olsun inşallah" ifadelerini kullandı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai