Buca Belediye Başkanı Görkem Duman: "Bir anda her şeyi değiştiremeyiz"
Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, görev süresi boyunca birlikte yol yürüyecekleri mahalle muhtarlarıyla buluştu. Başkan Duman, “Buca’mıza hak ettiği en iyi hizmeti sizlerle beraber getireceğiz” dedi.
![Buca Belediye Başkanı Görkem Duman: "Bir anda her şeyi değiştiremeyiz"](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/buca-belediye-baskani-gorkem-duman-bir-anda-her-seyi-degistiremeyiz.jpg)
19 Nisan 2024 - 14:11
Başkan Görkem Duman muhtarlarla buluştu
Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, görev süresi boyunca birlikte yol yürüyecekleri mahalle muhtarlarıyla buluştu. Başkan Duman, “Buca’mıza hak ettiği en iyi hizmeti sizlerle beraber getireceğiz” dedi.Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, mahalle muhtarları ile ilk toplantısını yaptı. Buca Belediyesi Mevlana Tesisleri’ndeki Neva Kafe’de gerçekleşen tanışma toplantısı büyük katılımla gerçekleşti. Göreve başlayan tüm muhtarlara başarılar dileyen Duman, halkla iç içe bir yönetim anlayışı çerçevesinde muhtarlarla yapacakları iş birliğine büyük önem verdiklerini söyledi.
BİRLİKTELİĞİMİZİ GÜÇLENDİRECEĞİZ
Buca’ya hak ettiği hizmeti muhtarlarla yapacakları ortak çalışmalarla getireceklerini belirten Başkan Duman, şunları söyledi: “Buca'nın bütün sorunlarını, küçük yaştan beri biliyordum. Buca, sorunlarını kendime dert edindiğim, kendim için ciddi bir aidiyet beslediğim bir ilçe. Kalbiniz, içiniz o kadar müsterih olsun ki bütün sorunları, sizlerin yaşadığı her şeyi biliyorum. Siyasetin içinde bulunduğum dönem birçok muhtarımızla birebir temas halinde de bulunmuştum. Birebir iletişimde olduğumdan dolayı geçmişte yaşanan sıkıntıları biliyorum. Bir anda her şeyi değiştiremeyiz. Ancak biz bunu iletişimle, ortak dille başaracağız. Çünkü sizler de yaşadığınız mahalleye hizmet için yola çıktınız. Bizler birlikteliğimizi güçlendirerek artıracağız.”Öte yandan kadın muhtar sayısının artmasının Buca için çok değerli olduğunu da vurgulayan Başkan Görkem Duman, muhtarlarla düzenli olarak buluşacaklarını sözlerine ekledi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR