Bozbey: "Bursaspor'un her branşının yanında olmaya söz veriyorum"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor İnfo Yatırım -Manisa BBSK karşılaşmasını tribünden takip etti. Maç boyunca yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Mustafa Bozbey “Bursaspor’un her branşının yanında olmaya söz veriyorum” dedi.
![Bozbey: "Bursaspor'un her branşının yanında olmaya söz veriyorum"](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/bozbey-bursaspor-un-her-bransinin-yaninda-olmaya-soz-veriyorum.jpeg)
15 Nisan 2024 - 09:30
Bursaspor taraftarından Başkan Bozbey'e sevgi seli
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor İnfo Yatırım -Manisa BBSK karşılaşmasını tribünden takip etti. Maç boyunca yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Mustafa Bozbey “Bursaspor’un her branşının yanında olmaya söz veriyorum” dedi.Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 27.haftasında Bursaspor İnfo Yatırım, Manisa BBSK takımını ağırladı. TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanan ve iki kez uzatma çeyreğine taşınan karşılaşmayı Bursaspor İnfo Yatırım 102-94 ile geçerken Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey karşılaşmayı Kulüp Başkanı Sezer Sezgin’le birlikte tribünden takip etti. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin, Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder’de yine karşılaşmayı takip eden isimler arasında yer aldı.
“Her branşta başarılı olma sorumluluğumuz var”
Maç sonu açıklamalarda bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “Bursaspor’un her branşının yanında olmaya söz veriyorum” dedi. Bursaspor İnfo Yatırım’ın Bursa’yı önemli bir yerde temsil ettiğini belirten Başkan Bozbey, “Bursaspor her branşta başarılı olmak gibi bir sorumluluğa sahip. Basketbolda önemli bir yerdeyiz. Futbolda üzgünüz ama inşallah oradan döneceğiz buna inanıyorum. Bu maçın ardından play-off mücadelemizi sürdüreceğiz. Basketbol takımımız kalan haftalarda da iyi mücadele ederek Bursa’yı en iyi şekilde temsil edecektir. Bundan sonra da Bursasporumuzun hem futbol, hem basketbol hem de diğer branşlarında da yanında olmaya söz veriyorum” ifadelerini kullandı.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR