Beşiktaş'ın yeni sezon formaları tanıtıldı!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımının 2021-2022 sezonu boyunca giyeceği, adidas’ın hazırladığı formaların tanıtımı...

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları tanıtıldı!
15 Temmuz 2021 - 13:14

adidas, Beşiktaş’ın 2021-2022 sezonu formalarını “Beşiktaş Sensin” diyerek taraftarlarla buluşturdu

 Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımının 2021-2022 sezonu boyunca giyeceği, adidas’ın hazırladığı formaların tanıtımı, 14 Temmuz Çarşamba günü Boğaz’da seyir alan bir teknede düzenlenen özel bir davetle yapıldı.  #BeşiktaşSensin sloganıyla tanıtılan formalar saat 19:03’te lansmanla eş zamanlı olarak satışa sunuldu.

adidas tarafından hazırlanan Beşiktaş JK Futbol Takımlarının 2021-2022 futbol sezonunda giyeceği formalar,  Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay ve futbolcuların katılımıyla düzenlenen davette tanıtıldı. Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı oyuncuları Sevgi Çınar, Berna Yeniçeri, Nazlı Örnek ve Beşiktaş JK Futbol A Takımı oyuncuları Atiba Hutchinson, Necip Uysal ve Mehmet Topal’ın tanıttığı formalar, saatler tam 19:03’ü gösterdiğinde teknedeki dev torsolarda açılarak, ilk olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün evi olarak benimsediği Boğaz’da basının beğenisine sunuldu. 2021-2022 sezonu için adidas tarafından hazırlanan üç özel ve tarihi formayı, takımını her koşulda destekleyen taraftarları ve sevenlerine adayan Beşiktaş JK, aynı zamanda adidas ile uzun yıllar süregelen iş birliğini taçlandırarak sponsorluk anlaşmalarının 5 yıl daha süreceğini açıkladı. 

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, “2020-2021 futbol sezonunda Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanan Beşiktaş’a Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyoruz. 2021-2022 sezonu formalarının yepyeni başarıların habercisi olmasını ve uğur getirmesini temenni ediyoruz. Turkcell Kadın Futbol Ligi kupasını da müzesinde götürerek taraftarlarını gururlandıran Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı’nı da gönülden tebrik ediyoruz. adidas olarak tüm kadınların spora katılımını destekliyoruz.”

Beşiktaş JK ile imzalanan yeni sponsorluk anlaşmasına da değinen Atalay, “Beşiktaş’ı her zaman adidas ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. adidas olarak bu değerli formalara 5 yıl daha imza atacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni anlaşmamızın her iki taraf için de hayırlı olmasını, yeni sezonda uğur getirmesini diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi; “Bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil edeceğiz. Türkiye Ligi’nde ve Türkiye Kupası’nda yine şampiyonluğun en büyük adayı ve talibiyiz. Taraftarımızı yeni sezon formalarımızı giyip günlük hayatlarında gururla, göğsünü gere gere gezmeye, yine yeni sezon formalarını giyip maça gelip tribünde takımlarını bütün güçleriyle desteklemeye davet ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. 

 Beşiktaş JK Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy; “Yeni sezon formalarımıza taraftarlarımızın yoğun ilgisini bekliyoruz. Çok özlediğimiz tribün gücümüze yeni sezonla birlikte kavuşacağız. Taraftarlarımızın maçlara yeni sezon formalarımızı giyip geleceklerine inancımız tamdır.” dedi.

Geçtiğimiz sezon pandemi nedeniyle taraftarlarından yoksun mücadele eden ve tüm zorlu şartlara rağmen Süper Lig ve Ziraat Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra Turkcell Kadın Futbol Ligi şampiyonluğunu da elde ederek sevenlerini gururlandıran Beşiktaş JK, #BeşiktaşSensin sloganı ile tanıtılan yeni sezon formalarını büyük taraftarına adadı. #BeşiktaşSensin sloganı, 2020-2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş’ın, Vodafone Park’ta ve deplasmanlarda bu sezon büyük taraftarının sonsuz desteğiyle ortaya koyacağı iddiayı da perçinliyor.

İç Saha Forması

İç saha formalarında Beşiktaş taraftarının en heyecanlı anlara tanıklık eden, en güzel kutlamalara ev sahipliği yapan İstanbul Boğazına atıfta bulunuldu. Formalar, Boğaz’ı sahiplenen takım olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Siyah-Beyazlı taraftarına adanıyor. İç saha formalarının ense kısmında ÖNCE BEŞİKTAŞ VARDI” sloganının yazılı olduğu bir şerit bulunuyor. adidas’ın Stadium to Street konseptiyle hazırladığı formaları taraftarlar günlük hayatta da rahatça giyebilecek. 

Deplasman Forması

Deplasman formalarında Beşiktaş’ın simgesi Kara Kartal’ın heybetli duruşu sergileniyor. ‘Çünkü kartallar, kartallarla uçar’ diyen adidas, kartal temalı deplasman formaları ile takıma ilham verip cesaretlendirirken, taraftarlara her zaman, her yerde Kara Kartal’ın gücünü hissettirecek. Bu forma da bu sezondaki diğer formalar gibi, deplasmanda takımını hiçbir zaman yalnız bırakmayarak evinde hissettiren ve her zaman, her koşulda takımını, simgesi olan Kara Kartal’ın sahip olduğu mücadeleci ruh ile destekleyen Beşiktaş taraftarına adandı. Deplasman formalarında EMBOSS baskı teknolojisi ile kumaş yüzeyine kartal tüylerinden ilham alınan parlak bir desen uygulandı.

 Üçüncü forma

Hem iç saha hem deplasman maçlarında kullanılacak alternatif taraftar formalarında ise geçmişten esinlenildi. Beşiktaş’ın son dönemde benimsediği öze dönüş hareketine ve sahip olduğu köklü geçmişe atfedilen bu tasarım, sevenlerine Beşiktaşlı olmanın gururunu hissettirirken, Beşiktaş’ın semt ruhunu dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara yaşatacak. Taraftar formalarının ense kısmında iç saha formasında olduğu gibi “ÖNCE BEŞİKTAŞ VARDI” sloganının yazılı olduğu bir şerit bulunuyor.

Beşiktaş JK’nin 2021-2022 sezonu formaları, adidas formalarına has olan AEROREADY kumaş teknolojisi ile hazırlandı. AEROREADY kumaşın teri hızlı emmesini ve aynı zamanda çabuk kurumasını sağlayarak sporcuya maksimum konfor sunuyor. Tüm adidas lisanslı ürünleri gibi Beşiktaş JK formaları da özel kalıp ve kesim tekniği ile sporcunun hareketlerine destek vererek performansını artırmasına yardımcı olan FORMOTION teknolojisi ile üretildi. Sürdürülebilir bir çevre için Beşiktaş JK formalarında kullanılan tüm kumaşlar adidas’ın PRIMEGREEN tekonolojisi ile %100 geri dönüştürülen plastik materyallerden elde edildi. Tüm formalarda Beşiktaş JK’nin en güçlü sembolü olan kartal şeklinde lisans etiketleri kullanıldı.  Formalar, adidas’ın futbol modasını stadyumlardan sokaklara taşıdığı “Stadium to Street” konseptinde, taraftarın günlük hayatta da rahatlıkla giyebileceği şekilde tasarlandı. Beşiktaş’nin yetişkin formaları 359 TL, genç formaları 269 TL, çocuk forma şort ve çoraptan oluşan setler ise 349TL’lik fiyatları ile satışta olacak.

Beşiktaş JK futbol takımlarının 2021-2022 sezonu formaları 14 Temmuz’da Kartal Yuvası mağazaları, Kartal Yuvası e-ticaret sitesi, adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/ adresi üzerinden Siyah-Beyazlı taraftarlarla buluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi emeklilere su faturası, kira ve market desteği
Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi emeklilere su faturası, kira ve...
TMO'nun Açıkladığı Hububat Fiyatlarına DEVA Partisi'nden Tepki: Çiftçi Yoksulluğa İtiliyor!
TMO'nun Açıkladığı Hububat Fiyatlarına DEVA Partisi'nden Tepki:...