Bergama İYİ Parti'de nöbet değişimi
13 Nisan 2018 yılında beri Bergama İYİ Parti'de kurucu ilçe başkanlığı yapan ve 3 kongre geçirerek görevini 6 buçuk yıldır sürdüren eğitimci Nuri Çiftçi ilçe başkanlığından istifa etti.
![Bergama İYİ Parti'de nöbet değişimi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/11/bergama-iyi-parti-de-nobet-degisimi.jpg)
01 Kasım 2023 - 20:56
İYİ Parti Bergama İlçe Kurucu Başkanı Nuri Çiftçi, 6 buçuk yıldır yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. İzmir'in Bergama ilçesinde İYİ Parti'nin kurulduğu günden bugüne İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Çiftçi, görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çiftçi, "13 Nisan 2018 yılında kurucu ilçe başkanı olarak görev aldığım, son üç kongrede demokratik seçimle göreve geldiğim İYİ Parti ilçe başkanlığından; Bergama Belediye başkan aday adaylığı için ayrılıyorum. İlçe başkanlığına genç, dinamik ve dürüst kardeşim Veli Barlas Tekin getirilmiştir. Bu süreçte birlikte yol yürüdüğüm arkadaşlarıma ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Veli kardeşimin de yolu bahtı şansı açık olsun” ifadelerini kullandı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR