Bergama'da Yıl Sonu Sergisi Heyecanı!
Bergama Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 7. Yıl Sonu Sergisi'ni büyük bir coşkuyla açtı.
![Bergama'da Yıl Sonu Sergisi Heyecanı!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/05/bergama-da-yil-sonu-sergisi-heyecani.jpg)
15 Mayıs 2024 - 21:42
Bergama Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 7. Yıl Sonu Sergisi'ni büyük bir coşkuyla açtı. Grafik, Fotoğraf, Bilişim, Moda Tasarımı, Çocuk Gelişimi ve El Sanatları alanlarında hazırladıkları birbirinden güzel eserler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, okul idarecileri ve Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat'ın da katılımıyla beğeniye sunuldu.
Sergi açılışında konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, öğrencilerin hazırladığı eserlerin oldukça etkileyici olduğunu ve bu başarının arkasındaki emeği ve özveriyi kutladığını söyledi. Ulus, mesleki ve teknik eğitimin önemine değinerek, Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bu alanda öncü bir eğitim kurumu olduğunu ifade etti.
Okul idarecileri de yaptıkları konuşmalarda öğrencilere sergiye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin öğrencilerin motivasyonunu artırdığını ve özgüvenlerini geliştirdiğini belirttiler.
Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ise konuşmasında, sergide yer alan eserlerin çok başarılı olduğunu ve bu eserlerin geleceğin sanatçılarına ve tasarımcılarına ışık tutacağını söyledi. Kolat, ayrıca özel sektörün de bu tür yetenekli öğrencilere her zaman destek olmaya hazır olduğunu ifade etti.
Sergide Neler Var?
Yıl Sonu Sergisi'nde Grafik, Fotoğraf, Bilişim, Moda Tasarımı, Çocuk Gelişimi ve El Sanatları alanlarında öğrencilerin hazırladığı birbirinden güzel eserler yer alıyor. Resimler, fotoğraflar, grafik tasarımlar, web siteleri, moda tasarımları, oyuncaklar ve daha birçok eser ziyaretçilerini bekliyor.
![](https://www.mahalligundem.com/images/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/bakircay%20(2).jpg)
Sergi açılışında konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, öğrencilerin hazırladığı eserlerin oldukça etkileyici olduğunu ve bu başarının arkasındaki emeği ve özveriyi kutladığını söyledi. Ulus, mesleki ve teknik eğitimin önemine değinerek, Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bu alanda öncü bir eğitim kurumu olduğunu ifade etti.
Okul idarecileri de yaptıkları konuşmalarda öğrencilere sergiye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin öğrencilerin motivasyonunu artırdığını ve özgüvenlerini geliştirdiğini belirttiler.
Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ise konuşmasında, sergide yer alan eserlerin çok başarılı olduğunu ve bu eserlerin geleceğin sanatçılarına ve tasarımcılarına ışık tutacağını söyledi. Kolat, ayrıca özel sektörün de bu tür yetenekli öğrencilere her zaman destek olmaya hazır olduğunu ifade etti.
Sergide Neler Var?
Yıl Sonu Sergisi'nde Grafik, Fotoğraf, Bilişim, Moda Tasarımı, Çocuk Gelişimi ve El Sanatları alanlarında öğrencilerin hazırladığı birbirinden güzel eserler yer alıyor. Resimler, fotoğraflar, grafik tasarımlar, web siteleri, moda tasarımları, oyuncaklar ve daha birçok eser ziyaretçilerini bekliyor.
![](https://www.mahalligundem.com/images/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/bakircay%20(2).jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR