Bergama'da İlköğretim Haftası kutlandı
Bergama'da yeni başlayan eğitim yılı nedeniyle Ali Rıza Eroğlu İlkokulu'nda İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi.
![Bergama'da İlköğretim Haftası kutlandı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/09/bergama-da-ilkogretim-haftasi-kutlandi.jpeg)
13 Eylül 2023 - 00:18
Ali Rıza Eroğlu İlkokulu’nda, İlköğretim Haftası Kutlama Töreni gerçekleşti. Törene Bergama Kaymakamı Avni Oral, Bergama Garnizon Komutanı Vekili Tarık Filizcan, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bergama İlçe Emniyet Müdürü Bergama Ziyver Kaya, Bergama Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
Her yıl okulların açıldığı ilk hafta kutlanan İlköğretim Haftası’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus ve ardından Bergama Kaymakamı Avni Oral konuşma yaptı. Öğrencilerin şiir dinletilerinin ardından Zeybek ve Harmandalı oynadı.
BAŞKAN KOŞTU; OKULLARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu yaptığı açıklamada yeni eğitim – öğretim yılını kutladı. Hakan Koştu; “Yeni eğitim – öğretim yılının çocuklarımıza, ailelerimize çok değerli öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bergama Belediyesi olarak, yazın okullarımızın bakımını yaptık ve yeni döneme hazırladık. Okullarımızın ihtiyaçlarını giderme konusunda yardımlarımızı yapmaya devam edeceğiz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Park Bahçeler Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile birlikte bahçesinde ve etrafında ihtiyaç olan dolgu yapımı, bahçe bakımı ve ağaç budaması, boya desteği, temizlik desteği, bahçe ve sulama sistemi yapımı desteklerini verdik. Bölgemizde öğrencilerimizin kullanımı için halı saha ve basketbol sahaları kazandırıyoruz. Bergama Belediyesi olarak okullara verdiğimiz maddi ve bakım desteği ile birlikte dönem içi ve yaz spor okulları ile de geleceğimiz çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Bergama Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüz ile birlikte 4 yılda 8 binden fazla çocuğumuza yaz spor okulları ile hizmet verdik. Yeni dönemde geleceğimiz çocuklarımızın sosyal gelişimlerinin dışında akademik başarılarını da görmek tek dileğim” dedi.
Her yıl okulların açıldığı ilk hafta kutlanan İlköğretim Haftası’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus ve ardından Bergama Kaymakamı Avni Oral konuşma yaptı. Öğrencilerin şiir dinletilerinin ardından Zeybek ve Harmandalı oynadı.
BAŞKAN KOŞTU; OKULLARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu yaptığı açıklamada yeni eğitim – öğretim yılını kutladı. Hakan Koştu; “Yeni eğitim – öğretim yılının çocuklarımıza, ailelerimize çok değerli öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bergama Belediyesi olarak, yazın okullarımızın bakımını yaptık ve yeni döneme hazırladık. Okullarımızın ihtiyaçlarını giderme konusunda yardımlarımızı yapmaya devam edeceğiz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Park Bahçeler Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile birlikte bahçesinde ve etrafında ihtiyaç olan dolgu yapımı, bahçe bakımı ve ağaç budaması, boya desteği, temizlik desteği, bahçe ve sulama sistemi yapımı desteklerini verdik. Bölgemizde öğrencilerimizin kullanımı için halı saha ve basketbol sahaları kazandırıyoruz. Bergama Belediyesi olarak okullara verdiğimiz maddi ve bakım desteği ile birlikte dönem içi ve yaz spor okulları ile de geleceğimiz çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Bergama Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüz ile birlikte 4 yılda 8 binden fazla çocuğumuza yaz spor okulları ile hizmet verdik. Yeni dönemde geleceğimiz çocuklarımızın sosyal gelişimlerinin dışında akademik başarılarını da görmek tek dileğim” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR