Bergama'da çöp konteynerleri düzenli olarak temizleniyor

Bergama Belediyesi, çevre temizliği kapsamında çöp konteyneri yıkama aracını kullanarak mahalle mahalle gezip çöp konteynerlerini temizliyor.

Bergama'da çöp konteynerleri düzenli olarak temizleniyor
12 Ekim 2023 - 22:12
Bergama Belediyesi, çevre temizliği kapsamında çöp konteyneri yıkama aracını kullanarak mahalle mahalle gezip çöp konteynerlerini temizliyor. Zamanla kirlenen, kötü koku ve kirli görüntü gibi sorunlarla karşı karşıya kalınan durumlar karşısında çöp konteynerleri mahalle mahalle yıkanıyor. Yapılan temizlik çalışmaları ile ilgili bilgi veren Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, ilçede bulunan çöp konteynerlerini düzenli olarak temizlediklerini söyledi

Başkan Koştu; “Bergama Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, konteyner yıkama ve dezenfekte ekiplerimizle ilçe genelindeki tüm konteynerlerimizi düzenli biçimde yıkayıp dezenfekte ediyorlar. Yıl boyunca hijyenik bir ortam sağlamak için çöp konteynerlerimizi belirli periyotlarla yıkayıp dezenfekte ediyoruz. Bergama, 137 mahalle 1.722 km2 alanıyla İzmir’in en büyük ilçesi, bu kadar büyük alanda hizmetlerimizle vatandaşlarımızın her zaman yanında olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eskiyen, arızalanan konteynerlerimizin bakımını yapıp gerektiğinde yenisi ile değiştirerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bergama Belediyesi olarak her zaman şehrimizin hijyenine önem veriyor, vatandaşlarımızla birlikte daha temiz bir Bergama’da yaşamak için çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi